Bambu Kumaş.

Bambu Kumaş

Bambu Kumaş Hakkında.

Biz bükülmüş ve bambu bitkilerin hamurundan elde edilen uzun, güçlü, yumuşak liflerden örme oluyor kumaş

Bambu Kumaş
Bambu Kumaş

satmak. Bu kumaşın çevre ve sağlık yararları, pratiklik ve konfor hakkında okumaya devam edin. Talep örnekleri kendi özel dikiş projeleri için avluya tarafından satın gel sonra kumaştan kendiniz tecrübe ve.

Bambu Kumaş ve Çevre

Müşterilerimizin çoğu, çünkü derinin karşı emicilik ve konfor pamuk yerine uygulamalar için kumaşlar sipariş. Pamuk, dünyanın en yoğun püskürtülmüş bitkileri biridir ve pamuk pestisitler ortamda uçucu organik bileşiklerin en büyük mahsul katkıda bulunmaktadır. Pamuk kumaş böylece toprak verimliliğini azalan yağmur akışları içine toprak ve kimyasal yıkama sağlayan, çıplak toprak atmosfere karbon salan, güneşte okside izin büyümeye geniş boşluğu gerektirir. Pamuklu kumaşlar, organik pamuk ham malzemeden yapılmış ve etiketlenmiş da dahil olmak üzere “organik” yaygın sentetik reçine, amilaz enzim, Kier kaynama, deterjanlar ve alkalin çözeltilerini içeren son işlemlerin bir dizi geçmesi ve bu değiştirmek için kullanılan ağartıcılar ve parlatıcılar dahil değil renk ve merserizasyon kullanılan kostik soda. Bambu, diğer taraftan, Bambu Kumaş ahşap ağaçları eşdeğer stand olarak sera gazı beş kat hacim alır ve% 35 daha fazla oksijen serbest bırakır. Hiçbir yeniden ağaçlandırılması, pestisitler veya gübre ihtiyacı ve kökleri nehir kıyısına sürdürülmesi ve su kirliliğini azaltmak, havza su tutmak. Bambu kostik soda içeren viskoz işleminin bir türü ile şu anda hazır işlenir kumaş en iyi şekilde kullanılır, ve daha sonra su ile yıkanmıştır.

Bambu Kumaş Pratik olduğu

Bizim bambu viskon kumaş bakmak ve ipek gibi asmak, ama makine nazik döngüsünde yıkayın ve kurutucu ya da ipe bunları kurutmak çünkü daha pratik olabilir. Bu biraz kırışmaya karşı onları bu özellikleri vermek için bir polyester / pamuk karışımı kumaş alanlar ilave reçine yüzey eklenmeyen.

Bambu Kumaş Rahat bir

Bambu Kumaş Bizim kumaş yapmak için kullanılan lifler kanalları var, bu yüzden onlar serin ve kuru tutmak, nemi emer ve cilt uzak fitil. Bambu yapılmış Bezi toplu eklemeden, pamuk olanlar üstün emme özelliğine sahip olabilir. Yumuşak, pürüzsüz dokusu giymek ve özellikle bebeklerin hassas cildi için çok uygundur herkesin konforu için olağanüstü.

Bambu dünyanın bu bölümünde tam olarak yaygın değildir. Salonları kaybolduğunda bambu sektöründe bir dayak almış olmalıdır. Şimdi, geri bez ticaretinde bu kez kükreyen geldi.

O zamandan beri, diğer bambu yapılmış giysiler bir dizi gördük – pantolon, gömlek, ceket, bunun adı – genellikle prim fiyatlarla. Lif bazı lüks elbiseler, kaşmir görünüm ve hissi ile bazı dokuma ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın