İnterlok Kumaş.

İnterlok kumaş
İnterlok kumaş

İnterlok Kumaş.

İnterlok, Kaburga ürünleri bir kumaştan iki farklı tarafta kolay algılar. İnce döngüler sağ tarafta görülebilir olsa da, İnterloksol enine kaburga bulacaksınız (görmek için jersey özellikle iyi!). kenarları azından kıvrılabilecek.

İnterlok birbirleri ile geçilen iğneler, ön ve arka iki sıra, örme edilir. Hoş düz kesim ve üzerinde rulo değil Yani her iki tarafın görünümü burada eşittir, jarse olduğunu. Önce Tutuş itibaren o tek jarse daha kalındır ve kabarık olduğunu.

İnterlok Kumaş.

Manşetler eşyaları, isim çoğunlukla kol, bacak ve boyun tablolar için kullanılan anlaşılacağı gibi. Bir yandan elastik hem de boyutsal olarak kararlı olmalıdır. Bu örgü paterni (sağ ve sol dikişler arasındaki geçiş) ile bir yandan elde spandex bir oranı ile diğer taraftan (7% önerilir). Manşetleri mallar genellikle. Bir yuvarlak örme tüp şeklinde kumaşın olarak elde edilir

Elastan tüm formaları temelde vardır. Bunlar aynı zamanda kolluklar olarak kullanılan, ancak yüksek kaliteli mal kaburga kalıcı olarak iyi değil sarılmak olabilir.

İnterlok kumaş
İnterlok kumaş

Bir kilitleme kumaş da kilitleme jarse olarak bilinen, bir özel mayo diğer tip jersey daha dayanıklı olan kumaş ipliklerinin işlem olup. Yani kilitleme kumaşlar vardır dokuma ancak örme değil. Bu kilitleme kumaşların kumaş alanlar iplikleri birbirinin üzerine yerleştirilir, fakat özel bir şekilde anlamına gelir birbirine bağlı bulunmaktadır. İğne karşıt satırlarda dönüşümlü çalışan bir kilit kumaş üretimi için gerekli olan bir örgü makinesi olarak adlandırılır ilave dikiş makinesi, bulunmaktadır. Kilitleme mayo kumaşlar sıklıkla kullanılan yatak kilit jarse, örneğin,% 100 pamuk kullanılır, yani. Bio İnterlok kumaşları% 100 organik pamuktan yapılır. Ama aynı zamanda karışık kumaş veya sentetik elyaftan bir kilit kumaş yapılabilir. Kumaş düz veya güzel tasarımları ile basılmış olabilir.

Kilidi Jersey kadar daha dayanıklı ve daha elastik gibi tek jarse gibi karşılaştırılabilir kumaşlar daha. malzemenin İnterlok kumaşdayanıklılığı iki kumaş katı, birbirine sabitlenmiş ve sonuç bir lif sayısının iki katı olmasından kaynaklanır. Buna ek olarak, interlok kumaş alan diğer jarse kumaşlar daha yumuşak bir havası vardır. Büyük kapasiteli kilitleme kumaşların kumaş pütürlendirme veya çarpıtma önler. Kilitleme kumaş bile tekrarlanan yıkama sonra kalan boyutsal olarak stabil ve yumuşak. Ç          ift sağ-sağ-dokuma tekniği ciltte pürüzsüz bir his sağlar ve rahat bir sıcaklık sağlar. Bu teknikte, iğne iki sıra bulunmaktadır. Burada, iki iğne bakacak ve birbirleri ile dönüşümlü olarak çalışır. Sonuç biraz örgü dengelenir. Bu  Parti İnterlok Kumaş kapalı bir yüzey verir. Günlük kullanım için bu özellikler kilitleme kumaş, olacak jarse yatak içiçe veya kullanılmış monte yaprak için. Ayrıca çocuk kıyafetleri ya da yatak için, kilitleme kumaş iyidir. İnterlok Jersey özellikle ince aralık üreticisi ve onun bulunabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın