Denim Kumaş.

denim kumaş

Denim Kumaş.

Denim tabii ki denim kumaş ile bir şey yapmak için ilham olacak, böylece dünya denim seviyor. Denim sorun

denim kumaş
denim kumaş

kalınlığının olduğunu. Sadece kesme aletleri yeterince keskin olmayan, özellikle zor olabilir kesme. Eğer kırık iğne ve dikiş makinesi sıkışmaları gibi sürece, herhangi bir eski iğne ile denim dikmek olamaz. Hayır, özellikle denim için yapılmış bir iğne kullanmak zorunda. Ayrıca ekstra masraf anlamına özel aksesuarlar, birlikte dikiş makinesi kumaş alan kıyafeti var. Doğru iğne ve aksesuarları kullanarak bile denim ile dikiş Ama, muhtemelen sorun haline kaçıyorum.

Parça Kot Alanlar. Ama düzgün onlarla çalışmak için öğrenme sinir bozucu olabilir ve zaman biraz sürecektir. Yeni başlayanlar için, onunla çalışmak kolay kumaşlar ile başlamak çok daha kolaydır. “Kolay” kumaşlar ile deneyim size çok daha kolay daha zor kumaşlar ile çalışma yapacak becerileri verebilir.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Kumaş

Denim Kumaş.

Yeni başlayanlar için mutlak iyi kumaş yakından dokuma% 100 pamuklu kumaş. Bu tür onu kesmek kolay kumaş biridir ve onunla dikiş yaparken pek çok sorun haline yayınlanmaz ile çalışmak son derece kolaydır.

Pamuk aynı zamanda son derece çok yönlüdür. Hemen her şey yapmak için kullanabilirsiniz. Ve pamuk ile yapılan projeler, rahat, dayanıklı ve bakımı kolaydır.

Denim Kumaş.

denim kumaşYine, pamuk mükemmel değildir. Pamuk kumaş kullanılarak en büyük dezavantajı, ilk kez yıkandı var, özellikle de küçülür olmasıdır. Pamuklu kumaş satın alırken Yani, sen gerekir düşündüğünüzden daha fazla satın almak zorunda. Ayrıca dikiş projede kullanmadan önce çamaşır makinesi aracılığıyla çalışan bunu önceden küçültmek zorunda. Eğer yoksa kullanmadan önce pamuk ön küçültmek, proje Eğer o yıkamak ilk kez küçülecek olun. Yani bu elbise size gerçekten giymek için çok küçük olan sona erecek yapma saat geçirdim.

Diğer kumaşlara göre küçük bir kaç sakıncaları rağmen, pamuklu kumaş başlayan kanalizasyon için gitmek yoludur.

Neden olabilir yanlış kumaş seçimi çok sorun pahalı bir ders olabilir öğrenme. Ama, şu yönergeleri göz önünde tutarak, bu zaman, enerji, ya da çaba kaybetmeden öğrenebileceğiniz bir ders.

Jeans Tarihi ve Denim

Jeans böylece bir kot pantolon. Terim Jeans, pantolon sonra Jeans kim aradı yazın denim yapan bir şirket beri ünlü oldu. Kot ilk Bunlar pantolon aslen için tasarım du 1873 yılında Jacob Davis ve Levi Strauss tarafından oluşturulan denim kumaşişçi madende kaba. Malzeme madencilik ürünleri saklamak için kullanılan sağ üst pantolon küçük bir kese.

Denim Jeans maddi üretimdir. Denim Fransa’da bir kasaba, yani oluşturulur. Başlangıçta  denilen bu malzeme, daha sonra de Nime kısaltılmış veya daha fazla halk Denim çağırdı. Denim sağlam pamuklu bir tuval kumaşı yapılmış bir dokuma malzemesi olup. Ayrıca yünden denim kumaş Orada söz ve ipek karışımlı yün temel madde denim de vardır.

17.yüzyılın başında, kot da İngiltere’de bulunmaktadır. Ama birçok İngiliz denim Fransa’dan ithal olup olmadığını soruyorsunuz? dikkatle İngiltere’de ortaya çıktı sonra kendi fabrika denim kumaş vardır. Avrupa’da moda hayranları arasında giderek denim kumaş alanlar sonra. Malzeme kot pantolon Koboy. imalinde kullanılan, böylece adı denim anakara ABD’ye yayılmaya başladı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın