Jersey Kumaş.

Jersey Kumaş

Jersey Kumaş.

Jersey (T-shirt kumaş gibi), çok yumuşak hafif elastik ve pürüzsüz örme kumaş düzenleyen bir iklimdir. Yüksek Jersey Kumaşemici jarse kumaş yaz için idealdir. Madde etkili bir iklim kontrolü de olduğundan, Jersey bir dört mevsim yatak olarak kullanılabilir. Bu durumda, bir keten kilidi forması süprem biraz daha sıcak ve daha kalın olan satın almak için tavsiye edilir.

Ham Jarse kumaştan yapılmış örgü tekstil türüdür pamuk ya da pamuk ve sentetik karışımı. Jarse kumaş için bazı ortak kullanımları, t-shirt ve kış çarşaf sağlanır. Kumaş alanlar vücuda yakın giyilen katman için popüler bir seçenek haline çok yalıtım, sıcak, esnek ve olduğunu. Jersey de çok rahat yapma, yumuşak olma eğilimindedir.

Tekstil Jersey adasında olarak adlandırılır. Jersey kumas olarak bilinen adalar grubunun en büyüğüdür. Adanın insan işgal uzun bir geçmişi vardır, ve aynı zamanda iyi tipik zengin.

Denye KumaşO jarse kumaş ile ilişkili küçük, hatta yakın taneli dikiş oluşturabilir beri bir örgü makinesi, jersey yapmak için kullanılır. Diğer birçok örme kumaş gibi, jarse kumaş sağ tarafını ve yanlış tarafı var. malzemenin

Jersey Kumaş
Jersey Kumaş

sağ tarafı dikey olarak çok küçük çizgilerin bir dizi ile işaretlenir ve yanlış tarafında yatay bir lif yapısına sahiptir. Çoğu durumda, jarse kumaştan yapılmış bir giysi terzi kasıtlı üslup seçim yapma sürece sağ tarafında dışarı bakacak şekilde dikilir.

Denye Kumaş.Birçok kişi jarse kumaş giymek istiyorum nedenlerinden biri streç faktörüdür. Kumaş onun tahıl boyunca% 25 oranında kadar uzatabilirsiniz. Malzemeden yapılmış giysiler kendi kullananlar hareket olarak bol verir ve aynı zamanda genişleyen yanı sıra kumaş sözleşmeleri beri, vücuda sarılmak eğilimindedir var. Örgü elbiseler genellikle parça kumaş alanlar özelliği istismar, jarse kumaştan yapılır. Jersey kumaş her zevke uygun, aynı zamanda renk ve desen geniş bir ürün yelpazesine mevcuttur.

Jarse astar için bakım tarifi kumaş tamamen doğal ya da kısmen sentetik olmasına bağlı olarak değişir. Genel bir kural olarak, jarse kumaş gibi renkler ile ılık suda yıkanabilir, ve orta ayarda kurutulabilir. Onlar soğuk ayarına Jersey Kumaşyıkanır ve düşük üzerinde kurutulur, eğer parlak renkler daha parlak uzun kalacak. Renkler kanama olabilir, yıkama parlak renkler ve beyaz karıştırma önlemek için deneyin.

Denye Kumaş. Tüm dikiş jarse kumaşı, kumaşın pamuk, özellikle önce yıkanıp, önerilir. Tüm örgüler onlar yıkanıp zaman küçültmek eğilimindedir ve yıkama önceden büzülme sorunları ortadan kaldırır. Model malzemesinin gerilme faktörü hesaba gibi, özel olarak örgü kumaşlar için tasarlanmış bir kalıp kullanmak için de önemlidir. Çoğu terziler de dikiş çift katman veya bir kullanımı overlok dikiş çözülüyor önlemek için, jarse kumaş üzerine.

istanbul kumaş nerden alınır,istanbul döşemelik kumaş,istanbul kumaşçılık,istanbul kumaşçılık örme,istanbul döşemelik kumaş toptancıları,istanbul döşemelik kumaş firmaları,döşemelik kumaş online,döşemelik kumaş Jersey Kumaşfiyatları,istanbul kumaş nerden alınır,istanbul döşemelik kumaş,istanbul döşemelik kumaş toptancıları,istanbul döşemelik kumaş firmaları,istanbul kumaşçılık örme,döşemelik kumaş online,ucuz döşemelik kumaş,tay tüyü döşemelik kumaş,istanbul zeytinburnu kumaş toptancıları,osmanbey kumaş toptancıları,istanbul kumaşçılar çarşısı,istanbul kumaş toptancıları firmaları,osmanbey kumaş firmaları,istanbul kumaş pazarı,osmanbey perakende kumaş,kumaşçılar Zeytinburnu,online kumaş pazarı,ucuz kumaş nereden alınır,ucuz parça kumaş,istanbulda kumaş nereden alınır,elbiselik kumaş pazarı,elbiselik kumaş fiyatları,parça kumaş fiyatları,ucuz kumaş fiyatları,kumaşçılar çarşısı Eminönü,istanbul kumaşçılar çarşısı,istanbul kumaş pazarı,istanbul kumaş toptancıları,istanbulda kumaş nereden alınır,kumaşçılar Zeytinburnu,osmanbey kumaşçılar çarşısı,kumaşçılar kadıköy

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın