Elbiselik Kumaş Pazarı

Elbiselik Kumaş Pazarı

Elbiselik Kumaş Pazarı.

Daha çok bükülmüş pamuk ve keten gibi doğal kumaşlar gibi dokunmuş olmak yerine, bitki dokunabilir elyaf haline getirilir kimyasal ile Elbiselik Kumaş Pazarımuamele edilir.

Bunun bir sonucu olarak, kumaş doğal kumaşlar görülen nefes yönleri vardır ama daha ince halinde işlenebilecek yeteneği örgüleri ya da kadife sahiptir.

Viskon kumaş genellikle birkaç değişik şekilde bitirilmiş geliyor:

Öncelikle düz dokuma viskon alabilirsiniz bu görünüyor ve hafif pamuklu çim veya vual benzer hisseder (Giyim Hazır) gerçekten de baskılar ve renkleri alır ve bir ışık asmak olduğu gibi giysiler bu kumaştan yapılır sürü o. biraz açık örgü onu giymek gerçekten rahat olduğu anlamına gelir, ancak bunu detaylı elbiseler veya pantolonlar için istikrar yoksun ve küçük üstleri veya basit elbiseler için iyidir bulabilirsiniz.

Viskon krep de sürecek ve güzel dikmek olacak güzel bir kalite viskon olduğunu. Bu kumaş satışı ağırlığı var ve buna. Sen geniş pantolon, güzel bluz tarzı elbiseler yapmak için bu kumaş kullanabilirsiniz.

Jersey viskon tam maksi etek ve elbiseler benzer rahat t-shirt üstleri, bol dökümlü hırka ya da giysiler yapmak için ideal bir yumuşak kumaştır.

Elbiselik Kumaş Pazarı.

Viskoz, aynı zamanda, bir kumaş karışımını oluşturmak veya karıştırmak için başka elyaflarla birleştirilebilir. Bu genellikle kumaş bir yumuşak sapı ve fazla kilo ve örtüyü verir. Tüm dokuma viskon kumaşlar ile size kumaş tahıl kalkmak ve giysi bu kadar zaman kumaş Elbiselik Kumaş Pazarıüretiminde hareket, ya da gibi düz asmak emin olmak için kesmeden önce kenarların hizaya emin olmak için gerçekten önemli bir rulo üzerine konduğunu. Bunu yapmanın yolu kumaş bir köşesini almak ve yavaşça kumaş önyargı üzerine çapraz çekin, sonra hizaya olmadığını kontrol etmek için tekrar ikiye katlayın etmektir. Eğer kumaş düzeltilmiş kadar tekrarlayın.

Pamuk Kumaşlar

Onların kaba, bitmemiş aşamalarında tezgahtan gelen gibi pamuklu kumaşlar, greige mallar olarak bilinir. En belirgin son kullanım gereksinimlerini karşılamak için çeşitli bitim işlemlerini uğrarlar.

Bazı üreticiler, iplik ve dokuma yanı sıra, aynı zamanda boya veya kumaş baskı ve onları bitirmek. Diğerleri bağımsız bitkilerde bitmiş bez olan dönüştürücüler mal satmak.

Elbiselik Kumaş Pazarı.

Bitim işlemleri bugünün muazzam aralığı ve renk, doku ve özel nitelikleri kombinasyonu yansıtan, çok sayıda ve karmaşıktır.

En basit şekliyle, bitirme temizlik ve performans özelliklerini geliştirmek için tedavi ardından bez, boyama hazırlamak veya yazdırmadan ve içerir.

Elbiselik Kumaş PazarıBoyama ve terbiye için hazırlık pürüzsüz bir yüzey elde etmek için, greige mal tüysüz ve gevşek konuları kapalı singe gaz yakıtlı jetleri veya ısıtılmış bakır plakalar üzerinde hızla geçirilir.

Daha büyük 200 kilometre bir dakika olabilir hızlarda hareket malzeme temizlenmiş ve hidrojen peroksidin kullanılmasını içerir sürekli bir işlemde ağartılmıştır. Hazırlık reaksiyonları yapmak kimyasallar için zaman buharda odaları geçmesine konveyör bantlar kumaş da mal alttan çekilir önce büyük buharla ısıtılan, J-şekilli kutularda istifleme meydana gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın