Çorlu Parti Kumaş Alınır.

Çorlu Parti Kumaş

Çorlu Parti Kumaş Alınır.

Eğer yeni bir elbise seçerken etiketleri inceleyerek, ne düşünüyorsunuz? doğal ve sentetik liflerin oranı Çorlu Parti Kumaş Alınır.karşılaştırmak amacıyla, doku kompozisyonu dikkat, ya da makinede yıkanabilir olasılığı hakkında bakım ve hatta doku özellikleri hakkında düşünmeden, sadece mekanik yapabilirsiniz yaptı parti kumaş.

Aslında, doku kompozisyonu verileri özellikle dikkat belirleyebilir ve size bir şey ne kadar süreceğini önermek, ve ne kadar giymek giysi buruşur. Ne kumaş daima temiz bakmak seçmek en iyisidir?

Sentetik ve suni kumaşların

O çoğu sentetik kumaş çorap, seçici ve çoğu bilinmektedir. Son nesil Özellikle, çok yönlü suni ve sentetik dokular. İşte giysiler için kullanılan en popüler kumaşlardır.

Asetat ipek.

Rayon – parlak, şık ve dayanıklı yeterince malzeme. İpek aksine o pek tereddüt ve ütü gerektirmeyen, ve uzun bir süre için elbise yeni benziyor.

Polyester (Polyester)

İnce ve kalın çorlu kumaş üretimi için ideal çok popüler sentetik elyaf. Şeyler yıkama oturmak yok, hava iyi geçer, dışarı giymeyin uzun süre polyester ve çökmek yok.

Poliüretan.

Çorlu Parti Kumaş
Çorlu Parti Kumaş

Poliüretan lifleri gibi Likra, spandex ve elastan olarak elastik kumaşlar yapmak için. Bu kumaşlar, spor giyim, iç çamaşırı, mayo, tıbbi korseler için vazgeçilmezdir. Ancak, giyim% 100 poliüretan iplikten yapılmış kumaş asla kullanmayın. Ama poliüretan liflerin diğer türleri kombinasyonu katlama için mükemmel bir uyum, zarif bir görünüm ve dayanıklılık sağlar.

Poliamid

Modern polyamid kumaş – bu banal naylon ve naylon ve mikrofiber,ve mikro fiber poliamid üretilen yüksek teknoloji ürünü cihaz, bu tür tipleri değildir. Yeni teknolojilere Bunlar sağlam, dayanıklı ve doku sayesinde “nefes” başladı ve higroskopik.

Yarı sentetik veya karışık kumaşlar

Farklı oranlarda bu sentetik elyafların tümü kombine doğal böylece üreten doku ile iç içe  doğal ve sentetik malzemelerin avantajı. Böyle bir karışımın ana hedeflerinden biri – Güçlü bir kırışık doğal kumaşların sorununun çözümü.

Çeşitli karışımlardan dikilir eğer, daha az buruşur – şey daha pratik ve giyilebilir, ve en önemlisi – pamuk naylon ve spandex ile keten viskon ve elastan,  yün akrilik ve viskon ile –

Sonuç ortada gibi görünüyor: gardırop için en iyi seçenek – Doğal ve sentetik liflerden farklı yüzdesi ile karışık çorlu kumaşlar. Ama hepsi çok basit, çok doğal malzemeler görevden için acele etmeyin değil.

Doğal kumaşlar

Çorlu Parti Kumaş Tabii ki, fanlar , doğal kumaşların zor elbise seçin. Ne yazık ki, neredeyse% 100 doğal elyaflar (keten, pamuk, ipek) içeren tüm dokularda çok giymek. Genellikle buruşuk diğer yünlü fazla lif yoğunluğu nedeniyle kumaşlar, ama yine de güzel takım kumaşlar reçel daha az eğilimli.

Pamuk kırışık karşı direnç büyük ölçüde bağlıdır kalitesi o kadar yüksek olursa, yani daha bükülmüş lifler, daha az kırışık pamuklu giysiler. Tutkulu doğallık ince kumaşlar hangi pahalı gömlek ve buruşuk asil dikmek iddia Belki de bu yüzden.

Son gelişme kırışıklıkların görünümünü engelleyen özel bir tedavi ile% 100 pamuklu kumaştan, bu konuda giysiler görünümünü yol açmıştır. Böyle şeyler onlar pratik bile yıkamadan sonra, ütü gerek yok gibi, bakımı çok kolaydır.

Ayrıca, doğal liflerin tüm avantajlarını korumak: vücuda hoş iyi vücut nefes almasını sağlar, nem ve hava emer ve Katı bir görünüme sahip. Özellikle popüler erkek gömlek, modern bir iş adamı vazgeçilmez bir özellik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın