Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.

Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.

Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.

En son teknoloji ile biz onun lif yapısı ve belirli özellikleri daha yeni malzemeler oluşturmak. görünüşte bazı yapay Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.doku doğal pamuk, ipek ve yün farklı değildir.

Tüm kumaşlar iki gruba ayrılır: Doğal ve kimyasal.

Belirleyin Çerkezköy kumaş bileşimi düzgün dikiş, bakım sürecinde onunla uğraşmak çok önemlidir ütü vb. N. en zor belirlemek için karışık kumaş kompozisyonu. Biz vermek için nasıl bir örnek yaklaşık kumaşların kompozisyonunu belirlemek evde.

Doku forseps 5 cm bir parça alır ve alev üzerinde tutun. Bez ışıkları sonra, yangına karşı dayanıklı bir tabağa koyun ve yanma işlemini gözlemlemek. Bitki doku lifleri (Çerkezköy kumaş,pamuk, keten, viskoz) ise, hurda alevler hızla yanacak ve kağıt yanan kokusunu hissedeceksiniz. lifler hayvansal kökenli kumaşlar (yün, ipek) sahipse, hurda alev olmadan yavaş  yanacak ve saçları yanan kokusunu hissedeceksiniz. Lifler, sentetik kumaşlar (polyester,vb) varsa, hurda alev

Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.
Çerkezköy kumaş alanlar Alınır.

olmadan erimiş ve küller, katı top kalır edilir. Fiber asetat olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız, tırnak cilası için çözelti içinde bir parça bez atmak. Bu lifler yok edilmesi gerekir.

PAMUK – bitkiler “pamuk” yapılmış doğal bir lif. Pamuk ürünler, yüksek sıcaklığa dayanabilecek, çok güçlüdür. Özellik denim – nemi emmek için harika bir yetenek. Pamuk dezavantajları yıkamada yüksek katlama ve güçlü büzülme diyoruz. Pamuk yıkadıktan sonra kuruması için çok uzun bir süre. Pamuk kumaş 40 ° – 30 arasında bir sıcaklıkta, bir çamaşır makinesi içinde yıkanır. Yumuşak deterjanlar ve hiçbir çamaşır suyu – yıkama beyaz iç çamaşırı için renk için evrensel deterjanlar kullanın. Güçlü Çerkezköy Parti Kumaş Alınır.tüysüz bir tek şey Yıkadıktan sonra hemen iyi olarak düzleştirilmiş bir şekilde soğuk su ile yıkandı ve kurutuldu. Durulama suyu, tuz (1 çorba kaşığı. 10 litre başına kaşık) ekleyin. Renk şey kaybolur olmadığını belirlemek için, ucu nemlendirin ve bir beyaz bez bastırın. Bir bez renkli leke bırakılırsa, renk şey diğerlerinden ayrı olarak yıkayın. Pamuk öğeleri makine kurutma kurutulmuş olabilir, ama biz onlar daha büzülme verebilirken unutmamalıyız. Bitirmek yüceltici ile ürünler ıslak kuru asmak için pamuklu kumaşlar bir nemlendirici ile ütüleyin parti kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın