Antalya Kumaş.

Antalya Kumaş.

Antalya Kumaş.

Orada mikro gözenekli membranlar – Yağmur gözeneklerinden geçemez yüzden, su damlacıkları daha küçük kat Antalya Kumaş.binlerce film gözenek boyutu temsil fakat buhar vücut dışında deşarj Orada hidrofilik membran – gözenekler olmadan yoğun bir film, bu su geçirmez değil ama su buharı dışarı çıktı. Kombine zar vardır – örneğin. Mikro gözenekli membran daha iyi nefes alma, hidrofil ve kir ile tıkanmış değil daha iyi streç. Dezavantajı yüzey su filmi giysi ya da buz halinde, hava geçirgenliği bozulur olmasıdır. Zarlar yaygın açık hava etkinlikleri için çocukların dış giyim ve ayakkabı imalatında kullanılmaktadır.

Mikrofiber. İç, bir ışık ve rahat bir spor üretiminde yaygın olarak kullanılan sentetik malzeme. İyi hava geçirgenliği iyi ısı direnci, bu tür giysiler ve ısı konforlu ve soğuk: Bu sentetikler hijyen göstergeleri için kıskanılacak vardır. Bu madde uzun süre giyilir, harika görünüyor – bir ince, esnek, henüz yeterince güçlü. Genellikle, yoğunluğunu artırmak 22için naylon ile birlikte.

Spandex. Bu Lycra en yaygın olan sentetik liflerden oluşan bir gruptur. bu elyafların temel etkisi – Ürün esneklik verir. Elastan iplik sonra orijinal durumuna geri döner, 6-9 kez orijinal uzunlukta çizildi. Tipik olarak, diğer dokularda ilave edilir. Şeyler çökmek yoksa Ve, çok pratik, iyi sildim. Hiçbir Streç şey elastan olmadan değil – etek, balıkçı, elbiseler banal tayt, iç çamaşırı, herşey olabilir.

Antalya Kumaş. Üretim açısından lider konumu kesin bir şekilde eş zamanlı olarak hem doğal hem sentetik elyaflar ihtiva eden Karma kumaşların işgal edilir. Bu başarıyla eko-dostu, hijyen, doğal kumaşlar ve sentetik pratik özelliklerini birleştirmek sağlar.

Antalya Kumaş.
Antalya Kumaş.

Modal” – kayın hamuru elde edilen% 100 hamuru içeren yüksek su itici etkisi ile özel elyaf. Kumaş pamuğun tüm doğal özelliklerini yeniden, ancak ikinci aksine çökmek değil. “Moda” zararlı maddeler içermez. viskon ve higroskopisite daha onun daha yüksek gerilme gücü, “kalıcı” ile (neredeyse 1.5 kat) Pamuk aşan yumuşak ve esnek sonra bile tekrar çamaşır kalır. Pürüzsüz yüzey “moda” kirleticiler (kireç veya deterjan) dokunma zor hale kumaş kalır engeller nedeniyle oluşur. “Cilt cilde” sonra bile çok sayıda yıkama hissi veren bir “modal” yıkama yumuşatıcı kullanımını gerektiren ve tutmaz orijinal renk ve yumuşaklık ile ürünler. Kumaş “moda” içeriği ekstra şıklık ve parlaklık verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın