Artvin Kumaş.

artvin kumaş

Artvin Kumaş.

İpek hızla deri yüzeyinden nem buharlaşır. Bu arada, saksı boyama neden olabilir. Bu tür lekeler ipek kırılgan  artvin kumaşyapabilir. Bu nedenle, yuvarlak kollu dibinde bir elbise-kalkan olarak uçları yuvarlak eğik giysi dikmek. En yüksek kalitede artvin kumaşçı dokunmuş ipek kozası o ortasında uzun ipliklerini çıkarılır, kabul edilir. İpek düşük kaliteli ipek çeşitleri biri, bu koza kabuğu elyaf elde edilir.  İpekböceği kozaları meşe çıkarılan ipek artvin kumaş. kalitesine bağlı olarak, dokuma ve kumaşların kaplama türü, ipek çok hafif ve yumuşak ya da sert ve dayanıklıdır. İpek dokumalar yine kalitesine bağlı olarak, değişen derecelerde kırışıyor. Yüksek kaliteli ipek pek buruşuk. tafta, ipek brokar, ipek şifon, ipek organze, ipek saten ve ipek krep georgette yapılan ürünler kuru temizleme vermek gerekir.

Çok herhangi ipek tutuyor yıkarken. İpek elle 30 ° C, hafif bir deterjan yıkanır. İpek, sıkmak ve büküm ovmak gerekir. İpek iyice sıcak ve ardından soğuk suyla ilk durulanmalıdır. Son durulama suyunda boya ipek yenilenir biraz

 artvin kumaş
artvin kumaş

sirke ekleyebilirsiniz. İpek uygun aşağıdaki şekilde yıkanır. Büyük bir su miktarı banyosu aşaması yerleştirin. Suya sirke çeyrek fincan ekleyin. Sonra suyu silkeleyin, 1 saat boyunca suda bez bırakın. Oda sıcaklığında su içinde kumaşın durulayın. Sıkmak, ve sadece hafifçe suyunu sıkın ve bir havlu üzerine kurutmayın. İpek bir kurutma cihazı içinde kurutuldu edilemez. Dikkatle beze sarılı ıslak ürünler biraz su sıkmak ve asılı veya yatay koydu. İpek güneş veya yakın ısıtıcıların kurutulmuş edilemez. İpek sadece içeriden “ipek” in demir orta derecede sıcak demir olmalıdır. Tamamen kuru ve ipek tüm diğer türlü hafif nemli ütülü sonra pat. Ütü ipek üzerine su serpin olamaz zaman çizgileri görünebilir.

VİSKOZ – elyaf, doğal selülozun kimyasal işleme üretti. Viskon kumaş artvin– yabancı maddeler olmayan bir  artvin kumaşhamuru. Viskon kumaşlar uygulamaya bağlı olarak yapılan, onlar parlak veya mat yüzeyler, kalınlık ve lif kıvrımlarında ipek, pamuk, yün ya da keten bir tür verir. Viskon kumaşlar kolayca farklı renklerde boyanmış, tüketici ürünleri için özellikle önemlidir (higroskopik) yüksek hijyenik özelliklere sahiptir. Viskon iyi pamuktan daha nemi emer, ama o kadar güçlü değil. Arabada veya viskoz yıkayın. Arabada – zaman nazikçe narin deterjan ile 30 ° C’de. Viskon ovmak, büküm veya santrifüj dışarı sıkmak olamaz. Viskon yapılmış ürünler basarak değil, kurumaya veya bir levha rulo ve yavaşça sıkın kadar asılabilir. Viskoz bir kurutma cihazı içinde kurutuldu edilemez. Nemli “ipek” veya nemli bir bez ile viskon.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın