Bilecik Kumaş

bingöl kumaş
bingöl kumaş

Bilecik Kumaş. Mahram (peluş) – kadife ipliği ilmeği ve bir tarafta kaplanır kumaş yüzeyi. Bu büyük miktarlarda bilecik kumaşnem kolay çok yumuşak kumaştır. Mahra- pamuk doğal malzeme, bu alerjik olan ve nefes alabilir. Havlu, önlük ve çocuk giyim imalatında kullanılır. Su tasarrufu rejimde ve çok yüksek bir hızda (maks. 800) üzerinde (su emer olan) havlu yıkama bezi yok,% 100 pamuk, yumuşak ve kabarık yapılmış havlu ürünleri kaydetmek için. Döngüler, çamaşır makinesinin kazanı ile sürtünme çizilebilir. Bu tambur dolum önlenebilir az 2/3 daha uzundur. Bingöl Kumaş. Nedeniyle ince yapısı ve dışbükey bölgelerine (döngüler) havlu ürünleri, sıkmak ve ovmak tutam olamaz. Asla yıkama havlu şeyler düğmeleri ya da kancaları ihtiva şeyler. Onlar döngü havlu kumaş kırabilir. Ürünlerin temel kalite bugüne kadar koruyabilen, onlar tuzlu suda tutun ve iyice durulayın gerekir. Tuz o kadar kabartmak ve orijinal kalitesini kurtarmak için yardım havlu kumaş üzerinde yararlı etkileri vardır.

Bitlis Kumaş
Bitlis Kumaş

Bitlis Kumaş üretimi (hücre) bir ön tarafı vardır, kalın pamuk kanvas. Bu örgü Birleştirilen pamuk liflerinden yapılır. Sade ve yanlış tarafında “şekerleme”: iki tip geliyor. Spor ve çocuk giyim dikmek için kullanılır.

Bilecik Kumaş– küçük çizgili gelişimi ile elastik pamuklu örme kumaş. Şeklini korur. Bir özelliği kumaş iyi tanımlanmış şekli tutar sayede kauçuk iplik kumaş, dokuma yoluyla, onun esnekliği. Kumaş itibaren mükemmel keten, yatak çarşafları, bebek giyim ve daha elde etti. Tekstil renk şeması parlak renkli ve ilginç çözümler zengin palet. Göze çarpmayan bir tek renkli örme yüzey üzerinde bitirme tam bir görüntü vermek ve bireysellik vurgulamak olacaktır.

bingöl kumaş
bingöl kumaş

Kullanımda sağlam bu dayanıklı, pratik küçülmez, esnemez. Ürünleri özel bakım gerekmez: Yıkamadan sonra kıyafet bükmeden, elle ya da bir çamaşır makinesinde kolayca basın iyidir, ve güneşte kurutulur.

Bitlis Kumaş. SATEN – pamuk veya kimyasal elyaf kumaş saten dokuma. Bu atkı ipliği hakim olduğu düzgün, ipeksi ön yüzeye sahiptir; üretilen ağırlıklı olarak boyalı baskılı ve ağartılmış. Bu, vb kumaş astar gibi, erkek gömlek elbiseler yapımında kullanılan saten ürünü sonra bile birçok yıkamalar solmaya vermedi ve orijinal görünümünü kaybetmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın