Balıkesir Kumaş.

Balıkesir Kumaş.

Balıkesir Kumaş.

– Doğal, yalıtımlı, üç katlı bir eşkenar dörtgen veya kare şeklinde dikiş etkisi ile örme kumaş. Bu, yoğun hacimli ve Balıkesir Kumaş.dokunmatik mayo yumuşak. Altbilgi daha sıcak. Gönderen üreten çocuk giysileri mükemmel bebeği ısıtır ve soğuk hava sıcaklığını ve rahatlık verir. Nefes Capito, cilt bebek nefes almasını sağlar.

KAŞMİR – Hafif yün, yarı yünlü taranmış veya manuel koparıp dağ keçisi aşağı, yapılan ya da pamuklu mat-parlak kumaş dimi örgü. Kaşmir yapılan ürünler parçacığı ince oluşur (aynı zamanda “pashmina” olarak adlandırılır), bu yüzden yumuşak ve hoş bir dokunuş kazandırır. Buna ek olarak, kumaş çok kolaydır, ama uzun bir süre ısıyı muhafaza edebilirsiniz. Yıkama kaşmir yalnızca el önerilir. Tipik haliyle, kaşmir boyanmış yün iplik yapılmıştır. Kadın ve çocuk elbiseleri ve başkalarının dikiş için kullanılır. Kaşmir Keşmir’de ince keçi yününden üretilen sözde kaşmir (Keşmir) şal (benzediği bez), denir.

KASHKORSE – etkisi ile doğal pamuk kumaş “silgi 1 × 1, 2 × 1” – boyalı, baskılı veya kaplanmış rakam, KASHKORSE Balıkesir Kumaş.– fatura İngiliz sakız 2×2, 3×3 olan bir örme kumaş kaşkorse. Bu triko üretimi için kullanılır. Kumaş. Böyle bebek kazak, balıkçı gibi ürünlerde bir streç kolaylaştıran yüksek uzamaya sahiptir çok iyi şeklini tutar. Doğal bir malzeme olduğundan, nefes alabilen ve cildin hava almasını sağlar. Kompozisyon:% 95 pamuk,% 5 Lycra.

PAMUK – Modern özgün tasarım ve geniş renk gamı hafif doğal dokusunu sıkıştırma. Nedeniyle doğal liflerin içeriği yüksek, yüksek ısı iletkenliği ve hoş bir serinlik var. Bu kumaş dikiş yaz takım elbise, elbise, bluz, üstleri, etek için kullanılır.

Balıkesir Kumaş.
Balıkesir Kumaş.

Çoğu zaman Cotton Lycra seyreltilmiştir. Mamul kaşkorse kumaş bu sürümü kalitesi normale aşağı değil, ama büyüklükte bir sipariş malzeme kullanımını genişleten elastikiyetini artırır. Giyim  klimanın etkisi yaratır ve cilt bebek nefes almasını sağlar, hangi hava dolaşımını sağlar. Malzeme pratikte herhangi kırışıklıkları yok giysi anlamına gelir, kırışık değil. Onun inceliği rağmen, temiz havada bir çocuğun mobil oyunlar için oldukça iyidir yeterli güce sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın