Alpaka Kumaş

Alpaka Kumaş

Alpaka Kumaş.

Biz alpaka kumaş seçkin satıcı vardır. Biz şal, kazak, hırka, etek, yelek, eldiven, mont, kilim, yatak örtüsü ve Alpaka Kumaşhediyelik ürün tasarımı. Bizim kumaş kalitesi ve alev dayanıklı yüksektir. Sentetik elyaf aksine, ürünlerimiz ısınma durumda gövde üzerine çözülme yok.

Bizim alpaka kumaş küçültmek veya yıkama veya aşırı kullanımdan sonra gevşek değil. Çekinmeyin ve gelecek sezon için de pahalı modaya uygun ürün satın. Biz sonbahar sezonu için tüm öğeler üzerinde satış teklifinde bulundular. Bizim seçilen yün sıcaklığını düzenleyen yeteneğine sahiptir. Oldukça ısıl kalitesi takdir edilmektedir. Çarpıcı elbiseler giyerek sıcak kendinizi tutun. Alpaka malzemesinin suya dayanıklı yapısı sayesinde vücuttan uzak nemi tutmak için yapar. Bu tür kapaklar, çorap, pançolar ve kat olarak bizim özel olarak tasarlanmış çocuk aksesuarları satın.

Alpaka Kumaş

Genellikle, çocuklar nedeniyle vıcık çorap soğuk hissediyorum. Alpaka çorap ayakları sıcak ve kuru tutmak için

Alpaka Kumaş
Alpaka Kumaş

birinci sınıf kumaş ile yapılır. İstediğiniz öğeleri ödemek ve soğuk hava etkilerinden ailenizi korumak.

Alpaka Kumaş

Eğer yün malzeme ile alerjik alırsanız, alpaka kumaş olarak mutlu olmak. Kolayca herhangi bir tahriş veya olmadan giyebilir. Koyun yünü ile karşılaştırıldığında, bizim özel olarak tasarlanmış kumaş kullanımı pürüzsüz ve yumuşaktır. Bu orijinal parlaklık ve ipeksi dokunuş vardır. Biz erkekler, çocuklar ve kadınlar için şık giysiler imal etmek için% 100 doğal alpaka renkler kullanın. Gerçek renkler giysiler hayran insanları hitap zengin parıltı verir. Tüm ürünlerimiz tam garanti ile sunulmaktadır. Eğer arkadaşlarınız veya yakınlarına hediye olarak alpaka kumaş vermek için kararını varsa, hemen sipariş detay gönderin.

Alpaka Kumaş

Alpaka KumaşAlpaka hem yün ve yün yöntemlerle işlenebilir. Bu tığ işi ve keçeli, dokuma örme edilebilir. Örme ve tığ işi uygulamalar için muhteşem, yüce iplik yapar. İpeksi ve düşük, kalın kıvrımlı duyusal, dökümlü kumaş dokuma yapmak için idealdir. Ölçek yapısının doğası genellikle rağmen Hem keçeli olabilir

Helen kültürü ve tarihi hakkında bilgili bir moda tasarımcısı ve alpaka lif uzmanı, bir İnka adamın serveti alpaka elyaftan yapılmış tekstil sayıldı söyler. Biz alpaka lif mal ve hizmetler için ödeme yapamayız, biz yapmak ve şapka, eldiven, kazak, eşarp, yastık, battaniye, kilim, çanta, kuklalar, pim yastıkları, duvar asma ve bu diğer ürünler sayısız satabilirsiniz muhteşem lif!

Alpaka Kumaş

Alpaka beyaz narin tatlı, zengin kahverengi ve gri bir dizi de dahil olmak üzere gerçek siyah ve değişen 22 güzel doğal renkte geliyor.

Alpaka nazik, cesur hayvan üretilir çok yönlü, sıcak, güçlü, su geçirmez elyaftır. küçük dönüm üzerinde yükseltmek için kendilerini ideal lif hayvanlar yapım arazi üzerinde ışık ‘yeşil’ hayvanlar, kolay onundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın