Triko Kumaş

triko kumaş

Triko Kumaş. Örme kumaş karşılıklı kumaş kovan bağlı bobinleri tarafından giyilir, bu kumaşların büyük bir çeşittir. Örme kumaş, triko kumaşiyi esneklik, nem geçirgenliği, rahat ve sıcak sahip olduğu en yaygın olarak kullanılan çocuk giyim kumaşları, n kumaş alan hammadde pamuk, keten, ipek ve yün ağırlıklı olarak doğal elyaflar olmasıdır vardır naylon akrilik polyester zengin kimyasal lif örme örgütsel değişim, çeşitli geçmişte benzersiz özelliklerin görünümü, kullanılan iç çamaşırı , doğum ve triko sektöründe yeni bitirme sürecinin gelişmesiyle birlikte, artık vb, T-shirt, ve örme giyilebilirlik büyük ölçüde çocuk giyim neredeyse tüm kategoriler değişti parça kumaş alanlar.

Kumaş test

Örme kumaş genellikle aşağıdaki öğeleri algılar fiziksel özellikleri yoğunluk, iplik, ağırlık, iplik büküm, iplik mukavemeti  kumaş alan  kalınlığı uzunluğu kumaş örtü faktörü dikiş, örgü veya kumaş çekme eğimli eğik deformasyon gerilme mukavemeti, yırtılma direnci, kayma eklem, dikiş mukavemeti, yapışma gücü, iplik mukavemeti, birim doğrusal yoğunluk iplik mukavemeti, anti-takılmaya, kırışık düzeltme açısı test, sertlik testi, su iticilik testi, kaçak direnci, elastikiyet ve geri getirme kuvveti, hava geçirgenliği, su buharı geçirgenliği, yanmazlık genel giyim, çocuk abiye yanıcılık, patlama mukavemeti, aşınma direnci testi, anti-boncuklanma, vb haslığı (renk haslığı):triko kumaş

Gerçek (giyim yıkama renk haslığı (örnek), sürtme haslığı, klor, klorsuz beyazlatma haslığı, kuru temizleme haslığı renk haslığı, renk,
kumaşı), terleme, su dayanıklılığı, ışığa dayanıklılık, deniz suyu haslığı, tükürük renk haslığı haslığı boyutsal stabilite parça kumaş alanlar. (dayanıklılığı): çamaşır makinesi yıkama boyutsal stabilite, boyutsal stabilite, el yıkama, kuru boyutsal kararlılık, boyutsal kararlılık buhar görünüm tutma (Görünüş sonra yıkama): çamaşır makinesi yıkama görünüm istikrar, el yıkama, kararlılık kuru görünüm görünüm kararlılık kimyasal analiz (kimyasal analiz) içeriği, formaldehit içeriği kurşun azo boyası testi miktarı, ağır metaller test, su emme, nem içeriği ipeksi, koku, pamuk, sıcak, sıcak, kuru depolama yüceltilmiş plak asit, alkali noktalar, su lekeleri, sararma ve diğer fenolik etkisi bileşenler analizi ( fiber İçerik Analizi): pamuk, keten, yün (vb koyun, tavşan), ipek, polyester, suni ipek, spandex, naylon, kaşmir parça kumaş alanlar.

Uygulamalar

triko kumaşTriko Kumaş. Örme dokuma malzeme pamuk, yün, ipek, keten, kimyasal lif ve onların da dahil olmak üzere, daha yaygın olarak kullanılabilir harmanları veya posta ve iplik. iyi kırışma direnci ve solunum ek olarak, yumuşak bir malzeme Örgü, aynı zamanda yapmak için uygun olan daha fazla genişleme ve esneklik sahip iç , tayt ve spor. örme yapısını değiştirerek ve boyutsal istikrarı geliştirmek sonra, minder aynı ceket yapabilirsiniz n kumaş alan.

Örme kumaş minder

Triko Kumaş. Örme kumaş triko her türlü dikili kumaş, kesme, dokuma olabilir; dokuma doğrudan oluşturulabilir ya da kısmen, çorap, eldiven gibi ürünler, oluşturdu. örme iç çamaşırı, dış giyim, çorap, eldiven, şapka, çarşaf, yatak örtüleri, dışında perdeler sanayi, tarım ve sağlık ve diğer alanlarda, ağlar, halı, dantel ve diğer giyim, yaşam ve dekoratif kumaşlar, aynı zamanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın