Amasya Kumaş.

Amasya Kumaş pazarı

Amasya Kumaş.

Ünlü çeşitlerinin – naylon, Taslan, Ürdün. En pratik temizlik ve çabuk kurur kolay naylon ve Taslan ve Ürdün nefes Amasya Kumaş pazarıalma ve su iticilik konusunda, gelişmiş sağlık göstergeleri ile geliştirdi. Eksileri lifler – Kötü sıcak, onlar nem çekmez ve çok elektrikli bir tutmak. Ama yine de etkileyici bir görünüm, güç, dayanıklılık ve çamaşırhane, virajlı – Tüm bu avantajlar da dikkat çekicidir. Arzu edilen bir şekilde,elyaf ürünün en fazla% 10.

Polar. Poliester sentetik kadife kumaş. Esnek, güçlü ve dayanıklı ısı, ışık, yakalama harika polar. Bu malzeme, sıcak spor, turizm giysi, sıcak çocuk giyim üretimi için üretici zaten düşkün. Termal iç çamaşırı, gömlek, ve iki yönlü – polar tek taraflı olabilir. Bir astar kumaş olarak kullanılabilir. polar su itici özelliklerini

Amasya Kumaş pazarı
Amasya Kumaş pazarı

geliştirmek için özel ajan (örneğin, Polar Ceketler demi-sezon dikmek) ile tedavi edilir.

Yeni kumaşlar, kumaş Amasya şirketi tarafından geliştirilen 150’den fazla türü. Yüksek teknoloji  kumaşlar özel

olarak yoğun jarse örme anımsatan çeşitli spor ve açık hava aktiviteleri için tasarlanmıştır. Bu bazen pamuk, lycra, yün, naylon veya rayon ilavesi ile, bir% 100 polyester iplik olduğunu. Polar güçlü, dayanıklı kazak, hırka, ceket üreten itibaren mükemmel şekli ve rengi koruyarak, koku emmez, bu Polar yün ve diğer doğal liflerden üstündür. Ve aynı nefes alma ve ısı tutma de yün olanlar daha kötü değildir. Bu yeni dokular tamamen rüzgar geçmesi termos etkisi döner değil – Vücudun iç ve eşyanın arasına sıkışan hava vücut ısısı ile ısıtılan ve soğur edilir.

Membran. Membran doku o kadar Amasya Kumaş pazarıuzun zaman önce ortaya çıktı. Membran kumaşın üst tabakasına uygulanan özel bir teknolojiye göre, ince bir film ya da özel emprenye olarak adlandırılır. Bu film ya da emprenye iç tarafında kumaşın bir tabakası ile kaplanmış olabilir. nemi iletmek ve rüzgardan ve aynı zamanda nefes de korur olmadığından herhangi bir hava rahat membran kumaş, giyim ve ayakkabı, sıcak tutmak, ter çıktılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın