Ağrı Kumaş.

Ağrı Kumaş.
Ağrı Kumaş.

Ağrı Kumaş.

İpek. İpek iplik İpekböceği koza gevşemek üretilir. Zarif, parlayan ipek kumaşlar eşsiz dayanıklılık sahiptir. Ama Ağrı Kumaş.ipek sıcak havalarda giymek için çok hoş değildir ve ağrı kumaşın güzelliği genellikle ilk yıkamada kadar devam eder. İpek, otur yıkama olabilir. Ne zaman kuru herhangi bir ıslak nokta bir iz bırakır.

Sentetik kumaşlar.

Sentetikler için olduğu gibi, modern teknoloji hala durmazsa ve her yıl mağazalar zaten yeni ve sevilen sentetikler giysileri alır – viskon, mikrofiber, akrilik, polar ve diğer. Sentetik kumaşlar doğal çok daha fazla. Yapay dokular Günümüzde suni kumaşların doğal daha benzer hale geliyor doğal gaz, petrol, kömür, kağıt hamuru, cam, metal üretilen elyaflardan elde edilir – onlar dokusu, nefes güzel vücut, yumuşak. Sentetik kumaşların şüphesiz faydaları – ürünler şekillerini

Ağrı Kumaş.
Ağrı Kumaş.

korumak ve neredeyse çökmek yok.

Viskoz. Bu kimyasal yollarla odun hamuru hazırlanır. Anti-alerjik özellikleri iyi hava geçirgenliği, hoş dokunma nitelikleri – Birçok insan bu viskoz birçok avantaj, doğal malzemelerin özelliğine sahiptir muhtemelen çünkü, doğal bir ağrı kumaş olduğuna inanıyoruz. Özellikle ıslak ve ağır buruşuk hızlı amortisman, kolayca kumaş gözyaşları, – ama dezavantajları vardır. Nedenle daha dayanıklı ve daha çekici bir görünüm korur, ipeksi bir üretim olan bir viskoz ürünleri satın almak için tavsiye edilebilir.

Ağrı Kumaş.
Ağrı Kumaş.

Akrilik. Olan ham madde doğal gazdan elde edilir, bu sentetik elyaf. Akrilik yün çok benzer görünüşte – Böyle plastik ve yumuşak olarak, kötü değil ısı korur, böylece akrilik bazen “yapay kürk” denir. Yıkama elastikiyetini kaybeder Ancak, sonra akrilik yetersiz nefes, büyük ölçüde gergin ve buruşuk. ve daha sonra makara ürünün daha az belirgin deformasyon olacak – en iyi akrilik ve yün veya tiftik bir kombinasyonudur. Akrilik PAN olarak ifade edilebilir.

Poliamid. Bu son derece elastik sentetik, mükemmel orijinal şeklini korurken nedeniyle uzun süreli lifleri dışarı giymem ürünleri. İç çamaşırı, tayt, çorap, külotlu üretimi, hem de bir giysi parçası için kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın