Afyon Kumaş.

Afyon Kumaş.
Afyon Kumaş.

Afyon Kumaş.

Bize her biri, bir kural olarak, bir kez bu en iyi yapay, doğal kumaşlar söz konusu. Tabii ki, bu iddia etmek zor. Afyon Kumaş.Bununla birlikte, sentetik kumaşlar müthiş değil, artıları var. “- Doğal bir kumaş viskon.” Ve ayrıca, AFYON kumasçı çeşitleri hakkında bazı yaygın yanlış, örneğin, en yaygın vardır en kumaşların dünyasına defterleri ve kendi yolunu bulmaya çalışalım.

Doğal kumaşlar.

Doğal kumaşlar, kesinlikle iyi. Bunlar, bitki, hayvan elyafları, mineral orijinli yapılmıştır ve, anti-alerjik, antiseptik ve anti-mantar özelliklerine sahip bulunmaktadır. Onlar mükemmel havalandırma ve sıcaklık kontrol özelliklerine sahip. Giyim, yumuşak, rahat ve giymek için en keyifli. Pamuk, keten, yün, ipek: doğal kumaşlardan sadece dört çeşit vardır.

Pamuk. Pamuklu kumaşyaygın patiska, patiska,pazen, saten ve diğerleri bilinmektedir. Etiket pamuk parçası var bilgi ürünleri içeriyorsa, bu ürün hemen alıcılar için daha cazip hale gelmektedir. Pamuk tartışılmaz bir dizi avantaj vardır çünkü: kışın, sıcak değil yaz aylarında değil – soğuk, pamuk iyi nefes alabilen ve vücuda hoş.

Afyon Kumaş.
Afyon Kumaş.

Pamuklu kumaşların dezavantajı, çökmek kolay, özellikle parlak ve koyu renkler oldukça çok sık solmaya ve kabul edilebilir. Bu nedenle, pamuk, bazen bir dereceye kadar buruşuk özel kimyasallar, afyon kumaş ve hangar ile tedavi edilir, ancak, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. İpucu: ham pamuk kimyasını satın almak, ama daha açık renkler, bu durumda alerji riski olup ve boya ilk yıkamadan sonra solmaz.

Her zaman nedeniyle kaliteli popüler olmuştur. Özel bakım, kolay silinebilir gerektirmez, yapısı gibi olduğunu, son Afyon Kumaş.derece nefes alabilir kumaş, keten yoğunluğu rağmen. Bağıl dezavantaj – kolayca buruşuk keten, bu yüzden genellikle daha iyi korumak şekil için sentetik malzemelerin küçük bir miktar keten kumaşların bileşimine ilave edilir.

Yün. Doğal saç dokunmak hoş, rahat bir nefes alabilme sahiptir ve soğuk kış aylarında bizi ısıtır, güzeldir. Yün kazak, hırka, elbise, eşarp ve giyim diğer favori öğeleri yeterli sayıda kişisel dolap herkes. yün dezavantajları genellikle yün kumaş kırışıklıklar ve nispeten hızlı bir şekilde yıpranacaktır gerçektir. Yeni Zelanda merinos yünü – ve doğal yün alerji, istisna neden olabilir. Yaygın olarak uygulanan eklenti yün elyaf sentetik özelliklerini geliştirmek için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın