Abiyelik Kumaşlar

Abiyelik Kumaşlar
Abiyelik Kumaşlar

Ne doku dikmek elbiseler itibaren

Doğal ipek ile örneğin kıyasla sert daha büyük viskoz iplik dokuma kumaşların – Viskon. Bunlar nedeniyle iplik kalınlığı iç içe geçmiş bir daha belirgin olması. Viskon kolayca büzülmeye eğilimli, buruşuk. Dezavantajı: parçaları dilimleme büyük. Viskoz, şifon – ışık, asil ile

Abiyelik Kumaşlar
Abiyelik Kumaşlar

saydam, akan kumaş. O ışık “su rengi” desen, hoş ipeksi bir doku ve onu ve kumaş arkadaşı satın yeteneğini büyülüyor. Büyük bir seçenek – bluz ve bu dokuların üst. Yün ve şık ve rahat kullanım için hem de uygun sentetik malzemelerin eklenmesi ile viskoz. Mütevazi ve arıtma etkisi mat yüzey saydam uçlar şeritler ile birlikte ki burada homojen olmayan bir yapı oluşturur. Tek bir parlaklık gram, ama oldukça şık görünüyor.

Jersey – nazikçe vücudu okşamak olanların ince esnek örgü kumaş. Elbiseler, etekler, ceketler, jersey yavaşça düşmeye malzemenin yeteneği sayesinde harika görünüyorsun. Bir bavul bile uzun kalmak tahammül ve özel bakım gerektirmeyen kolay: Jersey de çok pratiktir. “Beta-jersey” – boşanarak altın ve gümüş yoğun malzeme bir mayo için ilginç olabilir. Bu doku çok pratik değildir, ama bunun dışında bir bikini, kesinlikle plaj kraliçesi olacak!

Jakar – bütün dokuların toplu adı, örgünün farklı ile birlikte bir desen. Mat ve parlak, açık ve koyu – – Farklı iş parçacığı kullanımı bu etkiyi artırır. Kumaş farklı olabilir, ancak “Jakar” başlığında mevcut olduğu, bu yüzden kesinlikle belirgin büyük desenli bir kumaş buysa.

Georgette – ışık, çok ince, yarı saydam kumaş, sert bir dokunuş. Bu doku krepe georgette benzerdir. Onun dikiş bayanlar elbiseyi itibaren, bluz.

Krep – granüler bir yüzey özelliğine sahip bükülmüş (krep) iplikler ve özel krep dokuma kumaş tüm dokular için genel adıdır. Pamuk krep dikiş gömlek, yatak ve kıyafeti, elbise, bluz Of. elbiseler, bluzlar Yün krep takım. Krep saten  kuyu yoğun kumaş dökümlü. Ön Yüz krep –

Abiyelik Kumaşlar
Abiyelik Kumaşlar

saten (atlas hatırlatır) pürüzsüz ve parlak – Yanlış Mat, kaba bir yüzey. Bu etki modellerinde vurgulanabilir. Örneğin, krep bir düz yüzeyin kullanımı – saten dekorasyonu için. pürüzsüz, “ön” – Ya bir takım kumaşın bir ceket ve etek mat “yanlış” yüzeyini seçin ve üst için kolaylaştırır. Krep şifon – şeffaf kumaş tipik krepleme yapısı ile, klasik şifon daha yoğundur. Moss – krep yoğunluğu dokusunun bazı türleri oldukça şeffaftır, farklıdır. Bu mütevazi parıldayan parlak vardır. mütevazı akşam önlük ve takım elbise için uygundur. Krep jorjet – krep de  daha parlak ipek kumaş, ince, yarı saydam sertlik, elastiklik, akışkanlık ile karakterizedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın