Gömleklik Kumaşı

Gömleklik Kumaşı
Gömleklik Kumaşı

İpek kumaş ipek kumaş, en lüks gömlek fabrika kumaşlar doğal sızar güzel parlaklık olarak tüm dünyada kabul saf beyaz böceği ipek dokuma kumaş, ipek kumaş yüksek ağırlık en lüks gömleklik kumaş olmuştur. Geleneksel ve bir beyefendi mizaç zarafet ve şıklığın

Gömleklik Kumaşı
Gömleklik Kumaşı

kadife kumaş yeniden yorumlama müsriflik. İpek kumaş bakım ve onarım daha karmaşık.

makromoleküler reçine bazlı bir yaklaşım arasındaki kolaylaştırılması nesil ağ bağlantı pamuk elyaftan, pamuk gömlek oem deformasyon kurtarma özelliklere sahip olan bir elyaf elde etmek için, moleküller arasında pamuk lifi çapraz bağlayıcı reaksiyonu için reçine molekülleri bitirerek, organize etmek giysi haline serbest demir Kıvrılmadan yıkanabilir. Bu gibi bitim reçinesi bu tür katalizörlerin, yumuşatıcılar, yağlayıcılar ve benzerleri gibi çeşitli katkı maddeleri ile de genellikle formaldehit reçineleri veya 2 veya formaldehit reçineleri ilave olarak reçine apre maddesinin hazırlanmasında, 2D tadil edilmiş, düşük formaldehid reçine, ama ile o kumaş hissi ve rahatlığı artırır. Bir basın bitmesinden sonra gömlek, gömlek sınıf geliştirmek, yıkanabilir ve (sözde morfolojik istikrar) özelliklerine buruşuk, gömlek pürüzsüz vererek çünkü nedenle, Kızıl, pamuk olmayan demir gömlek, yurtiçinde ve yurtdışında üst düzey bir gömlek popülerdir ve değer ilave edildi.

Kumaş nanoteknoloji veya kötü sugeçirmez özelliğe sahip olur ve böylece, düşük bir yüzey olarak özel bir kimyasal işlem çeşitli su geçirmez kumaş zehirli boya.

Makromoleküler reçine bazlı bir yaklaşım arasındaki kolaylaştırılması nesil ağ bağlantı pamuk elyaftan, pamuk gömlek oem deformasyon kurtarma özelliklere sahip olan bir elyaf elde etmek için, moleküller arasında pamuk lifi çapraz bağlayıcı reaksiyonu için reçine molekülleri bitirerek, organize etmek giysi haline serbest demir Kıvrılmadan yıkanabilir. Bu gibi bitim reçinesi bu tür katalizörlerin, yumuşatıcılar, yağlayıcılar ve benzerleri gibi çeşitli katkı maddeleri ile de genellikle formaldehit reçineleri veya 2 veya formaldehit reçineleri ilave olarak reçine apre maddesinin hazırlanmasında, 2D tadil edilmiş, düşük formaldehid reçine, ama ile o kumaş hissi ve rahatlığı artırır. Bir basın bitmesinden sonra gömlek, gömlek sınıf geliştirmek, yıkanabilir ve (sözde morfolojik istikrar) özelliklerine buruşuk, gömlek pürüzsüz

Gömleklik Kumaşı
Gömleklik Kumaşı

vererek çünkü nedenle, Kızıl, pamuk olmayan demir gömlek, yurtiçinde ve yurtdışında üst düzey bir gömlek popülerdir ve değer ilave edildi.

Bu tür antistatik, bir hidrofilik tedavi yanı sıra, kumaş nanoteknoloji veya kötü sugeçirmez özelliğe sahip olur ve böylece, düşük bir yüzey olarak özel bir kimyasal işlem çeşitli su geçirmez kumaş.

Örme denim kumaş şimdi denim kumaş ortak pazar, en tanıtıldı örme, denim kumaş sınıflandırma bir göz atalım.

Bu solmasını önlemek ve çekme oranının azaltılmasına yardımcı olduğu için 2. Yıkama, sıcak su ve soğuk su kullanımı kullanmayın, yıkama çözeltisinin özgül koşullar kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın