Takım Elbiselik Kumaş

Takım elbiselik kumaşı

Takım elbiselik kumaş.

Kaba ve düzensiz ultra-ince yumuşak yapılardan – keten ile Takım elbiselik kumaş seçenekleri onlarca sağladı. Örneğin,% 100

Takım elbiselik kumaşı
Takım elbiselik kumaşı

polyesterden “keten” refakatçi kumaşlar ve zarif bir takım için mükemmel: etek, yaka ve ceket manşetleri ve dolması için düz bir seçenek kullanımı – erime suluboya sapları ile – üstüne.

Bakmak ister ince ve daha şık? malzeme, adı kendisi için seçin Brown, kırmızı, mavi ve bej bir arada

. Eğer keten doğal bir görünüm için teşekkür ederiz, muhtemelen veya “kare” yapısı ve hafif parlak yüzeyi ile kumaş alan fark

,% 100 parlak takım elbise kumaşı ince andıran yoğun kumaş, bir şey hışırtı, onun “rahat” görünümü ile etkileyicidir. Büyük bir gri-mavi hücre mükemmel bu şemada zamansız denim tema ve ferahlatıcı klasik takım elbise destekler.

Takım elbiselik kumaş.

Suit önemli ilavesi ile yün arkadaşı temsilcileri – ince gümüş ipliklerle serpiştirilmiş ağır kaba parti kumaş alan. malzeme vurgulamak – Geniş süs kenar, denizaşırı nakış işlemeli çiçek taklit. Kumaş ise çok parlak “gösterişli” bir görünüm vermez ve bu nedenle – desen malzeme paletinde yapılır – pembe, fıstık, soluk fuşya. Bir göze çarpmayan etnik kökene iş yerinde, uygun ve tatile.

Takım elbiselik kumaşıSaçak bataklık ve bordo tonları ile takım elbise kumaşı kumaş, özel güncel şeyler ısınmak için oluşturulan sanki Rahat bir koku, yelek, burun ile geniş bir etek. Şaşırtıcı bir şekilde, hafif, yumuşak fakat doğal yün üç boyutlu kumaş ölçüde. Sadece daha fazla konfor için takım elbiselik kumaşlar 50 50 kullanılan net polyester karışımı.

Streç – elastan yünlü kumaş, onun küçük elastik gelen giysiler yapar, hareketleri basılı tutmayın.

Ve rahat bir doku ve dolgu – zeytin arka planda ince küçük beyaz ve kırmızı kan hücrelerinin – bunu yapmak klasik bir takım elbise için malzeme. Lake kumaşlar – su itici kaplama ile parlak malzeme ve iyi dayanıklı, nefes alabilen ve aynı zamanda son derece hafif olan.

Takım elbiselik kumaş.

Böyle insan içine çıkamaz adı altında harika bir saf yün kumaş gizler. Ters örgü döngüler bağlı, eğer klasik İngiliz el dokuması kumaşlar benzer olarak, kalın ve kaba. Bu radyant kırmızı ferahlatıcı, doğal renkli bal-, yosun, kahve karışık. İskoç tarzı modeller için – sadece mükemmel.

Tweed – mutlak favori sezon. Bu yün kumaş bir iş ceket için idealdir ve kapalı etek. belirgin bir stok kumaş alan kalın tüvit bir klasik sürümü Takım elbiselik kumaşıolarak kabul edilir. Bu kaba yün böyle bir kumaş kez İngilizleri örmeye başladı olduğunu. Moda kendi ayarlamalar yapmıştır: Bir tüvit “Topaklı” sonra, dekoratif konuları ile çevirin oldu – Simli ilavesi ile.

Pürüzsüz saten kumaş veya kadife ile kaba tüvit birleştirin – bugün en alakalı kombinasyonlar olduğunu. Onun kabartmalı yüzeyi ile, dikiş, tüvit iyi değilseniz – sadece ne gerek. Yün ıslak ısıl işlem ve hata hatları kumaşın dokusunu gizli olacak zaman şekillendirme mükemmel müsait.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın