Spot Viskon

Spot Viskon.
Spot Viskon.

Viskon.

Polyester viskoz kumaştan gibi, belirgin bir parlaklık ile viskon kumaşlar genellikle şık ve güzel oluşturmak için kullanılan sarees ve aşınma veya gelin kıyafetler parti konusu olduğunda, en çok talep gören kumaşların biri haline gelmiştir. Bir başka ilginç varyasyon da, çok belirgin, kaba bir görünüme sahip olan ve sanatsal, bohem bir vibe ile kıyafetler yaratmak için kullanılan bambu viskoz kumaş.

Spot Viskon. Spot Viskon. Viskon da ilk üretilen elyaftı. İnsan yapımı elyafların çoğundan farklı olarak, viskoz sentetik değildir. Doğal olarak oluşan bir selüloz esaslı hammadde olan odun hamurundan yapılır. Sonuç olarak, özellikleri pamuk veya keten gibi doğal olarak oluşan selülozik elyafların özelliklerine, daha sonra termoplastik, naylon veya poliester gibi petrol esaslı sentetik elyaflara benzer.

Viskon Kumaş Bakımı.

Vizkon bakımı da oldukça basittir ve stres içermez, ancak belirli kurallara uyulması gerekir. Viskoz kumaş giysilerini yıkarken, luke ılık suyun kullanılması ve aşırı kıvrılma ve buruşma olmaksızın el yıkaması yapılması şarttır, çünkü kumaşın kopmasına neden olabilir. Oldukça önemsiz ürünler için hassas ayarları olan çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ütü yapmak, kırışıklıkları gidermek için buharla orta ayar gerektirir.

Spot Viskon. Poli viskoz kumaş da, şık görünüşü için yüksek talebin bulunduğu büyük bir varyasyon. Üstelik çok işlevsel bir kumaştır çünkü viskoz kumaş esnemez veya gerilir. Düğün veya parti için dönüşmesi için harika bir kumaş arayan kadınlar, viskon kumaş satın almayı seçebilir. Tüm günler için harika ve çok şık ve büyüleyici bir his var.

Spot Viskon.
Spot Viskon.

Öte yandan, devam eden viskoz kumaş trendinde Hint ve batı motiflerinden etkilenen güzel desenler bulunur. Bunlar, çok yönlü yanı sıra tunik ve elbiseler yapmak için sıklıkla kullanılırlar.

Bu kumaşın şık görünüşü, özellikle parti giyen avatarında, inci takı , kristal kolye, elmas küpeler gibi viskon kumaşla yapılmış herhangi bir kıyafete şık bir dokunuş katacak güzel takılarla en iyi eşleşmektedir . Örtüyü geliştirdikleri ve güzelce silüet yaparken, yüksek topuklu sandaletler de bu kumaşla iyi bir seçimdir.

Spot Viskon. Doğal hammaddeler açısından, bir çok doğal viskoz kumaş dikkate . Viskoz kumaşlar yüksek sahiptir. Viskon kumaş bile sentetiklerin alerjisi olanlardır. Kimyasal bileşim, pamuk, viskoz yakın ,% 80’den büyük hamuru olup, burada bileşim.

Spot Viskon. Viskoz taklit doğal kumaşlar, keten, pamuk, ipek, jakar dahil olmak üzere farklı özellikleri olan ipliklerin üretimi için uygun evrensel malzemeydi. , Diğer materyallerle karıştırılmış kıvırcık, büküm, büküm bu viskoz iplik kolaylığı ürünün kalitesini artırmak ve doğal kumaşlar ile aynı şekilde işler. Saf viskoz kumaş nadiren kullanılır. Viskon kumaş kalitesini artırmak ve “nefes” artırmak için sentetik kumaşa ilave edilir. Ayrıca maliyetini azaltmak ve esnekliğini artırmak için, viskoz ve doğal kumaşlar ilave edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın