Spot Döşemelik Kumaş

Spot Döşemelik Kumaş.
Spot Döşemelik Kumaş.

Kadife, diğer kumaş çeşitlerinin arasında en pürüzsüz ve en yumuşak olanlardan biridir. Velvetler, ayırt edici özelliklerinden dolayı özel olarak imal edilir ve işlenir. Kadife kumaşlar pantolon, gömlek ve daha pek çok kıyafet gibi çeşitli giysilerde kullanılır.

Spot Döşemelik Kumaş.
Spot Döşemelik Kumaş.

Spot Döşemelik Kumaş. Ayrıca, kadife kumaş yatak örtüleri, örtüler, perdeler vb. Gibi ortamlarda kullanılır. Kadife kumaş parlaklık veya sırılsıklam olmamak kaydıyla herhangi bir değerlendirmede ipekten daha az değildir. Kadife kumaş, yüksek sınıf görünümü ve fiyat canlılığı nedeniyle en çok tercih edilen kumaş haline getirmiştir.

Modern zamanlarda, kadifemsi kumaşlar çok yönlü tasarımlarda ve renklerde. Ve aynı zamanda önceki zamanlardan daha güçlü ve esnektir. Yeni kadife kumaşlar daha az bakım gerektirir ve kolayca yıkanabilir ve kurutulabilir. Kadife kumaşların kompozisyonunda modern yeniliklerin kullanılması, kitlelerin daha kolay erişebilmesini sağladı. Bugün piyasada, kadife kumaşlar için çok sayıda marka var ve birçoğu daha geliyor. Piyasadaki sağlıklı rekabet ile markalar kadife kumaşlar için yeni desenler ve renkler sunuyor ve bu da en az oranlarda. Bu yüzden; Pazarı, kadife kumaş endüstrisini yatırım için daha güvenli ve güvenli bir yer olarak görüyor

Polyester fabrikası

Spot Döşemelik Kumaş. Polyester, doğal olarak bulunmayan bir kumaş çeşididir. Polyester kumaş insan yapımıdır. Polyester kumaş, çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve piyasada çok talep görmektedir. Bu kumaş, kırışıklık direnci ve pürüzsüz şekline geri dönüş gibi popüler olduğu için çeşitli niteliklere sahiptir. Polyester kumaş da çok güçlü ve yumuşaktır.

Spot Döşemelik Kumaş.
Spot Döşemelik Kumaş.

Polyester kumaş, güçlü ve dayanıklı bir kumaş yapmak veya başka bir nedene ulaşmak için diğer kumaşlarla da karıştırılabilir. Örneğin, döşemede, polyester ezmeyi ortadan kaldırmak ve solmayı azaltmak için genellikle yün ile harmanlanmıştır. Kumaş perdeler, perdeler, döşeme örtüleri, atım halıları, yatak takımları ve yastıklama veya yalıtım malzemesi gibi polyester kumaşın çeşitli kullanım alanları vardır.

Tafta Kumaş

Spot Döşemelik Kumaş. Tafta kumaşı, hafif bir parlaklık ile rayon, ipek veya naylon gibi farklı liflerden üretilen, berrak, yumuşak ve pürüzsüz düz dokuma kumaştır. Tafta kumaşı kadın giysilerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tafta kumaşı, su lekesine veya izine benzerlik gösteren, ışığı farklı şekilde yansıyan donuk ve parlak alanlara sahip benzersiz dalgalı veya dalgalı bir desene sahiptir.

‘Tafta’ kelimesi kökeni İran’dır ve “bükülmüş dokuma” anlamına gelir. Genellikle düz örgü, ince çözgü iplikleri ve daha ağır dolum iplikleriyle yapılır. Kaliteli bir tafta bezi, resmi en iyi şekilde temsil eder.

Denim Kumaş

Denim kumaşı sağlam bir pamuklu dimi. Denim kumaşında, atkı, kumaşın arkasında tanımlanabilen ortak diyagonal çizgi oluşturan iki veya daha fazla çözgü lifinin altından geçer. Çapraz çizgi, denim kumaşının varlığını pamuk ördüğünden ayırır. Denim kumaşı genelde mavi kot yaratmak için indigo boya ile renklendirilirken, jean daha hafif bir pamuklu tekstili belirtmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın