Ribana Kumaş

Ribana Kumaş

Amaca göre ticari olarak üretilen örgü kumaş iki gruba ayrılabilir: iç çamaşırı ve dış giyim. İlk grubun Bezleri sweatshirt kadın erkek ve çocuk, vb külot, T-shirt, gecelik, vücut, yapmak için kullanılır ikinci grubun Bıçaklar böylece ceket, kazak, kazak, palto, ceket, takım elbise, elbiseler dikme için tasarlanmıştır ve edilmiştir.

Ribana Kumaş
Ribana Kumaş

Ribana Kumaş. Örgü kumaşlar dokuma ve fiber bileşimin tipine göre sınıflandırılır. Pamuk ipliği, sert yün kamgarn etkisi ve renkli lifler: üst örme ürünler için kullanılan kumaş yapımında. ağ-yapıların yapılması için yaygın olarak keten ipliği ve (doğal ve kimyasal elyaflar) karma pamuk, sentetik iplikler ve sentetik elyaf dokulu iplikler kullanılır. Örgü kumaşın aralığı iki yönlü tasarım kumaşların oluşturulması yoluyla genişler.

Örgü kumaş değerli özelliklerin bir dizi sahip: bunlar bile yoğun vücut uyum, yumuşak, esnek ve insan hareketi ile sınırlı değildir. Yüksek hava geçirgenliği ve higroskopikliği, iyi ısı koruyucu özellikleri – Onlar iyi asmak ve yüksek hijyenik özelliklere sahiptir.

Ribana Kumaş. İyi hijyenik özelliklere sahip olan, doğal ve kimyasal elyaftan yapılan bir iplik ile kombinasyon halinde dokunmuş polyester iplik yaygın ağları oluştu. Pantolon, gömlek ve diğer giysiler ters ön ve pamuktan viskoz iplik mevcut.

Çözünmüş ve kenarında katlanmış. Bu nedenle bir kesim ürünleri çok uygun zaman değil. Alt – bir örgü kumaş, kimyasal

Ribana Kumaş
Ribana Kumaş

lifler içerir deformasyon özellikleri ve düşük kırışması sahiptir. Dokuma Türü – yüksek doğrusal yoğunluk alt.

Peluş – bir şekerleme ile bir örme kumaş. Değer tipik olarak alttan bir ürün mat bir parlaklık verir üst kısmına, bir yönde ürünlerine örgü. Kesim ve sürekli – iki kazık türü vardır. Oldukça ağ boyut olarak sabit ve yüksek ısı koruma özelliklerine sahiptir.

Bugüne kadar – bu diğer örgülerin bazında elde edilen pres örgü örme edilir genellikle pürüzsüz bir yüzeye dayanan. Karakterize yüksek ve düşük güç. Örgüyü basmak narin, renk, gölgeleme ve kabartma efektleri olabilir.

Kumaşın kullanımı

Uygulama aralığı büyük örgü kumaş, ama örgü ve imalat eşyasının türüne bağlıdır. Örme kumaş dikiş kullanılan kadınlar için iç çamaşırı gömlek, üretimi için de, erkek ve çocuk pijama ve yatak odası takımları. Böyle elbiseler, gömlekler, kazak gibi – Triko kadınlar için giysiler için uygulanan etek , bluz, pantolon ve diğer ürünler.

Ribana Kumaş. Buna ek olarak, doğal malzemelerden yapılmış triko, yaygın dikiş uygulanan Çocuk elbise elbiseler, gömlekler, şort, bluz. dikiş için kullanılan genellikle doğal örgü kumaş bebekler için giysi , örneğin, kapaklar, gömlek, kaydırıcılar ve diğer giyim için. Hafif ceketler, hırkalar, tişörtler, şortlar ve diğer giyim: dikiş erkek giyim için kullanılan Örme kumaş. Şu anda, örme kumaş oldukça popüler olan, herkes için uygun olduğu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın