Parti Panama Kumaş

Parti Panama Kumaş

Akınlanmış kumaşlar olağanüstü kavrama yetenekleri ile bilinir ve bu nedenle ayakkabıları veya diğerlerini kesmek için en iyi malzemedir. Koltuklar, halılar, akınlı kumaş, her türlü sıkıntıdan dirençli olduğu için en iyi bileşentir. Akıllı kumaş, çok sayıda tahta bulunmayan desen ve şekillerde ve her türlü kalıba kolayca şekil verilebilir.

Alev Dayanıklı Kumaş

Parti Panama Kumaş
Parti Panama Kumaş

Parti Panama Kumaş. Yangın ve diğer birçok kayıplar günlük hayatta çok yaygındır. İşte bu yüzden insanlar alev dirençli kumaşları tercih ediyor. Alev geçirmez kumaş konsepti birkaç yıldır laboratuarda yapılan uzun araştırmalar ve deneyler nedeniyle mümkün olmuştur. Alev geçirmez kumaşın birinci önceliği kullanıcı için uygun olmasıdır. Yani ne çok ağır ne de çok ince olmamalıdır. Ayrıca, kullanıcıyı çeken hoş bir görünüme sahip olmalı. İyi haber şu ki, bu tür yüksek kaliteli aleve dayanıklı bir kumaş artık kolaylıkla temin edilebilir. En yeni aleve dayanıklı kumaş, sade bir şekilde mükemmel olup, en uzun dayanıklılığa sahiptir.

Alev geçirmez kumaş konfeksiyon çeşitleri ve diğerleri perdeler, çarşaflar ve daha birçokları gibi kullanılır. Alev geçirmez kumaş, herhangi bir miktarda ısı ve alevi tutabilen kimyasal maddelerden ve diğer bileşenlerden oluşur. Ayrıca, sır veya kalite seviyesini daha uzun süre kaybetmez. Kitlelerdeki farkındalıkla aleve dirençli kumaş küresel olarak giyinebilme ve diğer birçok kullanışlılık için hale geliyor. Ayrıca, büyük markaların alev geçirmez kumaşa hoşça girmesiyle, özellikle genç nesillerin kitleleri arasında en son trend haline getirdi.

Parti Panama KumaşEn basit dokuma düzenlemesinde, alternatif çözgü iplikleri mekik üzerinde bir yönde hareket ettiği için menünün üstünde veya altında olup mekik dönüş vuruşu için çözgü iplik pozisyonları tersine çevrilmektedir. Bu örgü sadece iki kablo demeti bulunan bir tezgah üzerinde yapılabilir. Diğer düzenlemelerde, birkaç çözgü ipliği birlikte yukarıya veya aşağıya hareket ettirilebilir veya çözgü iplikleri konum değiştirmeden önce birkaç doldurma toplama işlemi gerçekleşebilir.

Düz Dokuma

Parti Panama Kumaş
Parti Panama Kumaş

Her çözgü ipliğinin her atkı ipliğiyle iç içe geçen ipliklerin oluşturduğu 2 koşum tezgahı gerektiren en basit dokuma Özellikleri: üretmek için en az pahalı, yüzey tasarımı olmadıkça ters çevrilebilir, daha kırışıklar, sıkı ve aşınır, daha az emici, aşınmaya dirençli, kullanılır Baskı / nakış için arka plan olarak

Kaburga Örgü Kumaşlar: Kaburga etkisi, dolgu yönünde ağır iplikler kullanılarak veya inç başına dolum ipliklerinden daha fazla eğrilerek üretilir. Örneğin Bengaline, Osmanlı, falepli, poplin, bluz, tafta.

Parti Panama Kumaş. Sepet Dokuma kumaşları: Sepet dokuma, iki veya daha fazla ipliği çözgü veya atkı veya her iki yönde de birer tane olarak işleyerek ve bunları düz dokuma ile birbirine geçirerek yapılır. Düz örgü kadar sağlam değil, daha fazla iplik kayması var, kolayca küçülüyor. Örneğin 2X1, 2X2, 2X4, 3X2, 4X4. Oxford bezi 2X1 ve keşiş bezi 4X4’tür

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın