Panama Kumaş.

panama kumaş

Panama Kumaş.

Yarım Panama kumaş baskılı kumaş aralığında en popüler kumaştır.

panama kumaşOldukça düz bir yüzey yapısına sahip bir orta ağırlıkta kumaş, bu kumaşın ideal gibi minderler, masa örtüleri ve yumuşak mobilyalar gibi orta ölçekli iş kullanımı için uygundur.

Düz yüzey yapısı, yazdırılan görüntünün bütünlüğü yüzey dokusu tekleme kumaş alanlar ile tehlikeye ve dijital baskı teknikleri ile birlikte çalışmıyor olmasını sağlar, narin ve parlak tonları yanı sıra, herşey mümkün, hem yüksek çözünürlüklü görüntüler olmasını sağlar bizim baskı süreci.

Panama Kumaş.

Parti Kumaş AlanBiz sanat veya logosu, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürün elde ederken, kalabalığın arasından sıyrılıyor emin böylece Yarım Panama Kumaş, yumuşak ve henüz dayanıklı kolu vardır.

Yeni 2016 – Baskılı pamuk Yarım Panama,% 100 pamuk önermek adı olarak ve en son nesil dijital pigment yazıcılar ile basılır, kumaş 145cm bir kullanışlı genişliğe sahiptir ve birçok konaklar için ideal bir kilo spot kumaş alanlar  verme metrekare başına 230 gram ağırlığında minderler ve roman güneşlikler de dahil olmak üzere mobilya uygulamaları. Pigmentli renklendirici türetilen aşırı ışık haslığı da bu baskılı pamuklu kumaş kullanarak davayı destekleyen mobilya ürünleri.

Panama Kumaş.

panama kumaşpanama kumaş
panama kumaş

Parça Kumaş AlanlarBu baskılı pamuklu kumaş bir standart kare örgü biraz daha fazla yüzey ilgi ile düzgün bir görünüm verir, her atkı üzerinde iki çözgü iplikleri ile üretilen, dokuma ucuz kumaş tekstil olduğunu. Yüzey ayrıca tasarımları bu üreme net ve doğru sağlayarak, mükemmel bir baskılı yüzey sağlar, böylece sağlanması için tasarımlar bu pamuklu tekstil mükemmel görünüyor.

Düz örgü nispeten hafif ve çok rahatça kablosunu uygun bir kumaş oluşturarak ham kumaş alanlar  her iki yönde de tek bir iş parçacığı dokuma tarafından yarattı, klasik. Bu düz örgü kullanarak  genellikle panama örgü kullanılarak daha iyi slayt, ancak daha düşük toplam kumaş mukavemeti pahasına anlamına gelir. Bunu engellemek için, Hafif İmalat sunuyor hem daha güçlü ve herhangi 1000 Denye keder daha çerçeve içine slayt kolay bir keder oluştururken, bir düz örgü.  Denye konuları kullanır, endüstri standardı 1000 Denye iplik iki ağırlığını, ne olursa olsun örgü.

Panama Kumaş.

panama kumaşKumaş AlanlarPanama örgü maliyeti önemli ölçüde artırarak olmasa da, her yönde iki konuları dokuma güçlü ve daha ağır bir kumaş oluşturarak oluşturulur. Panama örgü birincil olumsuz düz örgü ile karşılaştırıldığında aşağı kayma özellikleri olduğunu. Hafif Üretim onun aracılığıyla panama dokuma keder satıyor.

Hangisinin kullanılacağını seçimi uygulaması büyük ölçüde bağlıdır, ve kumaş alımı yapanlar biz mevcut konum size mümkün olacak, böylece en iyi en rekabetçi maliyet ile ihtiyaçlarınızı ve en iyi dengeleri gerekli performans uygun keder bulmanıza yardımcı olmak için senin kumaş panelleri fiyat etkinliğini maksimize.stok kumaş alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın