Kumaş Çanta Modelleri Çanta Modası Nedir?

Marka çanta modelleri,Marka çantalar Outlet,bayan çanta modelleri ,Küçük çanta modelleri,bayan çantaları,5 TL çantalar,bayan çanta modelleri ,kumaş çanta modeller,moda çanta bayan,moda çantalar bayan,kumaş çanta modelleri,çantalık kumaş,çantalık kumaş satın alanlar,çantalık kumaş nereye satılır,çantalık kumaş kilo fiyatı,kiloyla çantalık kumaşlar,
Marka çanta modelleri,Marka çantalar Outlet,bayan çanta modelleri ,Küçük çanta modelleri,bayan çantaları,5 TL çantalar,bayan çanta modelleri ,kumaş çanta modeller,moda çanta bayan,moda çantalar bayan,kumaş çanta modelleri,çantalık kumaş,çantalık kumaş satın alanlar,çantalık kumaş nereye satılır,çantalık kumaş kilo fiyatı,kiloyla çantalık kumaşlar,

Kumaş Çanta Modelleri Çanta Modası Nedir?

KUMAŞ PARÇASI SATIN ALANLAR. Hayatımızdaki her ihtiyaç ve amaç için bir veya birden fazla çantamız var. Süslü geziler için süslü çantalar, iş veya seyahat için el çantaları, gündelik aktiviteler için gündelik çantalar, alışveriş çantaları, büyük seyahat çantaları ve valizler, küçük aletler için özel çantalar vb. var.

Kumaş satın alanlar. Bununla birlikte, bez çantalar çok yönlülüklerinde bir şekilde benzersizdir. Havalı görünmek için nasıl bez çantalar giyeceğinizi ve okul ya da iş için bez çantaları nasıl kullanacağınızı zaten gösterdik. Alışveriş söz konusu olduğunda en iyi çevre dostu arkadaşlarımızı oluşturuyorlar ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilirler. Bu bez çantaların avantajları bir soruyu akla getiriyor: Bez çantalar için en iyi kumaş hangisidir?

Parti kumaş alanlar. Bez çantaların çok çeşitli kumaş ve karışımlarda mevcut olduğunu ve her birinin kendine özgü avantajları olduğunu biliyoruz. Bugün bez çantalarda kullanılan en yaygın kumaşların bu özelliklerini tartışacağız ve hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vereceğiz!

Kanvas Çantalar

Bildiğiniz gibi, kanvas, düz bir dokuma kullanılarak pamuktan yapılmış bir kumaştır – kumaşın herkesin bildiği gibi sağlam ve aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olmasını sağlayan bir örgü tekniği. Tuvali yalnızca alışveriş çantaları ve bez çantalar için değil, aynı zamanda ağır hizmet çantaları, çadırlar, brandalar, giysiler ve diğer kişisel veya endüstriyel ürünler için de kullanıyoruz. Kanvas bez çantaların başlıca avantajları şunlardır:

       Spot kumaş alanlar.  Mükemmel güç-ağırlık oranı yani hafif olmalarına rağmen aşınmaya ve yıpranmaya karşı inanılmaz derecede dayanıklı; başka bir deyişle, kanvas bez çantalar ağır yükleri yiyecek, kitap ve diğer iş ve kişisel eşyaları taşımak için mükemmeldir.

        Kanvas bez çantalar, dayanıklılıkları nedeniyle yıllarca dayanabilir;

        Kolaylıkla yıkayabilirsiniz ; minimum bir dizi kurala uyarsanız, toz, kir, leke ve yiyecek sızıntılarını ortadan kaldırmak için kanvas bez çantalarınızı çamaşır makinesinde temizleyebilirsiniz;

        İplik alan yerler. Tuval, baskı için mükemmel bir kumaştır renkleri inanılmaz bir şekilde tutar ve mürekkep solmadan, dökülmeden veya sürtünmeden üzerinde çok iyi kalır; başka bir deyişle, bir kanvas çantaya her şeyi basabilir ve aşınma ve yıkama endişesi duymadan baskının keyfini çıkarabilirsiniz;

Bununla birlikte, tuvalin bazı dezavantajları da vardır:

        Stok kumaş alanlar. Pamuk yenilenebilir bir kaynak olsa da pamuktan kanvas oluşturmak üretim aşamasında çevre üzerinde göz ardı edemeyeceğimiz bir etkiye sahiptir; bu nedenle bir kanvas çantayı çevre dostu yapmak için en az 100 kez kullanmanız gerekir.

        Kanvas, üretimi diğer kumaşlardan biraz daha pahalıdır.

Kapitone pamuklu kumaş

İnce pamuklu yorgan yaptığınızda, çanta yapmak için ihtiyacınız olan sertliği alırlar. Kapitone pamuklu kumaş, güzel bir çanta yapımı kumaşıdır. Ön kapitone kumaş kullanabilir veya pamuklu kumaştan kapitone kumaş yapabilirsiniz.

Ucuz Kapitone kumaş yapma işlemi oldukça basittir – Bunun için basit kapitone/terzilik pamuklu kumaş kullanın. Ayrıca bir vuruş ve bir destek kumaşına da ihtiyacınız var. Ayrıca arka kumaşı atlayabilir ve arkayı örtmek için astar kumaşı kullanabilirsiniz.

Kumaş alanlar. İlk Arayüz pamuklu kumaş. Daha sonra kumaşa sıvı nişasta spreyi püskürterek dış kumaşı kolalayın. Dış kumaş ve destek kumaşı arasında sandviç yapağı veya köpük veya keçe ve yorgan. Çantanızı yapmak için bu kapitone kumaşı normal kumaşınız gibi kullanın.

Neopren

Bu sentetik kauçuk, tuvalet çantaları ve plaj çantaları yapmak için en iyi malzemelerden biridir – dokunması yumuşak ve su geçirmezdir. Su geçirmez bir astar ekleyin ve su geçirmez bir çantanız var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın