Kumaş Alınır.

Kumaş Alınır.
Kumaş Alınır.

Kumaş Alınır.

Kumaş ya da dokunmuş veya örülmüş ve hayvansal lifler (yün ve ipek), ya da (naylon gibi), insan yapımı lifler

Kumaş Alınır.
Kumaş Alınır.

(örneğin, pamuk ve keten gibi) bitki liflerinden yararlanılabilir. Örme kumaş dokuma olanlardan daha esnek bulunmaktadır.

Uzay Ben sadece ana bazılarını değineceğiz böylece mevcut her kumaşa hakkında konuşmak için burada bir şey yok:

Pamuk – çok yönlü kumaş, dokuma pamuklu ağır tuval hafif mendil birçok farklı ağırlıklar gelir. Genellikle gömlek, etek, pantolon, kot pantolon ve çanta için kullanılır. Denim, köstebek derisi ve kadife gibi kumaşlar genellikle pamuktan yapılır. Fiyat aralığı – genellikle oldukça ucuz.

Pamuk jarse / örme – ince pamuklu iplikten makine tarafından örülmüş, bu kumaş t-shirt yapılır budur. Bu esnek ve rahattır, ama dokuma kumaş olarak dikmek için kolay değil.

Kumaş Alınır.Keten – dokuma keten dikmek kolay ve ağırlıkları çeşitli gelir. Bu çok kırışık eğilimindedir ve genellikle pamuk ile karıştırılır. Başlıca kullanım yazlık giysiler yapımında olduğunu. Oldukça pahalı olabilir.

İpek kumaş alanlar parlak, sık sık lüks iç çamaşırı, bluz ve elbiseler için kullanılan kaygan dokunmuş kumaş. Pahalı ve dikmek zor.

Yün – örme veya dokuma edilebilir. Yünlü kumaşlar genellikle takım elbise, mont ve lüks etek ve pantolon içine yapılır. Genellikle, oldukça pahalı ve kuru, temiz olma eğilimindedir.

Polyester kumaş alan ve sentetik dokuma kumaş, genellikle hafif ve kırışık dayanıklıdır. Polikoton polyester, pamuk karışımıdır. Genellikle oldukça ucuz.

Modern moda değiştirilebilir ve aktif takipçileri talep etti. Bugün başkasına görmezsiniz ikinci şekilde, “kitlesel pazar” saflarında değil

Kumaş Alınır.
Kumaş Alınır.

benzersiz bir şey satın almak ve güven ile bunu giymek için oldukça zordur. ideal şekil, tat size uygundur benzersiz öğeleri oluşturmak ve. moda pazarının tüm eğilimleri karşılamak için bir terzi meslek var olmasının nedeni budur.

Peki bu ham kumaş, taze dünya çapında mağaza raflarında ulaşmak dokuma ve boyalı mı? Bu Londra, Paris, Milano, dahil olmak üzere, dünyanın en büyük moda parlamento binasında tasarım evleri tarafından satın oluyor. Oradan yıllık moda gösterileri gösterilir giysiler dönüştü oluyor. Bu gösterileri sunulan ürün her yeni trendi kopyalamak için hızlı üreticileri ile, gelecek yıl için kumaş ve moda etkileyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın