Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43

Tam genişlikte  nasıl, ama iplik olarak çalışır ne olduğu önemli değil. Mantıken, çoğu kumaşlar doğuştan hiç şüphesiz hak ettiği şekilde Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43basılmış, ancak çok modeli ile huzursuz maddeler de vardır.

Yayılmayan kumaş genellikle ipliğin iki türden oluşur fark edilmelidir. İplik yolunda her zaman çözgü iplikleri. Bu çözgü sicim atkı ipliklerini denir. Birlikte bu tutuş ile sonuçlanır. Bir karşılaştırma sağlamak için, bir dokuma imi hayal edebiliyorum. Kenetlenmiş ve temel konuları temel şekli, çözgü iplikleri verir.

En desen, iplik yolu size kağıt kesme konulmalıdır nasıl rehberlik veren belirtilir, bu modelini gösterir hangi yönde olduğunu.

bir kez iplik çalışan ama göz ardı varsa sonuçları maddeler kızgın fark yapmak. Yine de sıkı özelliklerine tuttu rağmen pantolon, sığmaz. Ya o sadece henüz çok sıkı ya da gevşek. Dikiş bölümü artık o zaman böyle bir hata mümkündür.

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43. Değilse, seyahat yolunu göz ardı oldukça dramatik değil, ama bir çoğu pamuklu kumaşların içinde elastan küçük bir yüzdesi içerdiği unutulmamalıdır.

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43
Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43

Malzeme her zaman özel bir makas (kumaş makas) veya bir döner kesici ile kesilir. Döner kesici itmek için bize kanıtlanmıştır ve almıyor. Pamuk ve diğer dokuma kumaşlar için, bu nedeniyle çok hızlı bir şekilde, muhtemelen bir makas veya kenarlama oya kenarların tamamlamak için tavsiye edilir.

Ayrıca, pamuk sıcaklık ve nem düzenler. Hafif olduğu için, iyi bir rahatlık Örneğin, kot kumaşının yapılması için, deri ve yüksek yük taşıma kapasitesi eklenir.

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43. Tek başına bir giyim üretilebilir olan sentetik lifler, son derece istikrarlı ve% 700 elastikiyet kadar! tekstil endüstrisi tekrar giydikten sonra orijinal şekline geri dönmek gerilebilir tozluk, üretmek için pamuk gibi karıştırır. Ve hatta ile kullanıldığı!

Elastan – Bilinen Lycra olarak – kırışık dayanıklı, hafif, yumuşak ve çabuk kurur – mayo için mükemmel hale. Tüm sentetik lifler olabilir renkler üretilir. Statik ve keçeleşmiş şarj olmuyor. Değil yumuşatıcı Lycra ürünlerini yıkayın:

O pamuk gibi görünüyor ve ipek gibi neredeyse iyi hissediyor – viskon kimyasal üretti. Onların temel malzeme çoğunlukla kayın veya ladin olarak ahşaptan yapılmıştır selüloz vardır. Çeşitli adımlar, selüloz elyaf yapmak için gerekli olan, maddeler ile dokunabilir.

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43Tekstil endüstrisi ışık ve kabarık sonbahar tüm giysiler için viskoz kullanır. Rayon parlar ve bu nedenle festival gardırop için idealdir. Cilt üzerinde, havadar yazlık giysiler içinde, bir avantaj hafif ve serin hisseder. Yayılmayan viskoz ve kırışıklık eğilimi vardır.

Kumaş Alıcıları Kumaş Alıcısı. 0536 336 43 43. Viskon giyimi fazla 40 ° C, çamaşır çanta yıkanmış edilmemelidir ve sıvı deterjan tavsiye edilir ve kurutma kuru ortaya koydu ıslak damlama, en iyi viskon kurutulmuş, tabu vardır. Ütü yaparken dikkatli olun! Her zaman daha düşük seviyede ve nemli bir bez üzerine ütüleyin.

İplik yolunu kolayca streç kumaşlar özellikle kontrol ederek kabul edilebilir. İlk olarak, elinde sadece bir kez bu kumaş almak ve her iki taraftan uzanmalıdır. Streç sıkı hissediyor tarafı iplik sürüş yönünde kaçar. Buna ek olarak, kumaş kenarı, iplik yolu boyunca uzanır.

Eğer kumaş üzerinde uzunlamasına kenarı boyunca parmak uçlarınızı slayt olarak, bunu hissediyorum: Tahıl tüyleri kova karşı alt satırda, kıllar, direnmeyen yatıyordu. Yukarıdaki bitmiş giysi aşağı kaydırın varsa. Tüm desen adet alt kenarları aynı yönde işaret etmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın