Giyim | Giysi

giyim

Ben yazıda söylemek zorundayım – öncelikle benim kişisel bir deneyimdir. Ve biz ve büyük, seyahat beri, sadece tatil ve tatil, çoğunlukla biz giyimo zaman bilgi denize yolda koymak için en uygun çoğunlukla olacak, sahilde geçirmek. Ama bu diğer yolları, seyahat yolculuk için giyim seçimi parça kumaş alan daha az zor anlamına gelmez. Yolculuğa yolda giyim seçimini etkileyen en önemli konulardan biri için sıcaklık farkı ve giyim seçimi – bu dinlenmek için nereye gidiyorsun, orada bırakarak ve olan bazı sıcaklık farkı vardır.

Yaz aylarında gidip tren oturup aynı giysiler, gidebilirsiniz. Bu böyledir, ve arabada, trende dinlenmek için gidiyoruz Ama bile, çoğu zaman dışarıda sıcaklık daha yüksek ve daha tıkalı. Sadece arabanın içinde gibi. Şort, bir tişört ya da hafif bir pantolon – nedenle, hangi oldukça

giyim
giyim

kolaydır şey içine değiştirmek için tren istasyonuna ve trende gidiyoruz, ilk rahat giysiler giymek akıllıca olacaktır. Giyim iyi değil ve fitilleri vücuttan uzak nemi şekilde seçmek için arzu edilir. Aynı zamanda, rahat uyku parti kumaş alan olmalıdır. Bu nedenle, benim görüşüme, şort ya da tercih pantolonu ile bir seçenek olarak. Bu şort tatile sonra giyen ve ediyoruz. Yanı sıra T-shirt -tatillerinde sadece vazgeçilmez olan, benim görüşüme göre. Eğer çok kendi ana yerden, bir sıcak iklim dinlenmek için tercih ederseniz, hatta yaz aylarında sıcaklık çok farklı olabilir düşünmekte yarar var. Sen ışık giyim denize gidin ve varışta sadece 10 derecenin üzerinde yağmur, rüzgar ve sıcaklık karşılaşacaksınız.

1Tatile sıcak iklimi sonra, kolay hasta olsun. Bu nedenle, bir yol için giyim seçimi, özellikle geriye doğru doğrultuda, daha yakından yaklaşım gereklidir. Bir ceket, veya uzun kollu gömlek – Ve kendi deneyimlerine dayanarak, ben bagaj sıcak giysiler koymak tavsiye ediyoruz. aşırı sıcaklıklar durumunda ne olacağını, bunun için hazır. Örneğin, biz sıcaklık 26-28 derece Haziran, sonunda denize bıraktı ve varışta sadece 15 ve yağmur vardı memleketi, geri döndü.

Eğer arabadan arabaya ulaşana kadar birçok evler bir taksi gitmek için olmasına rağmen – Bir soğuk yakalamak için zaman var. Yani bırakın ve yaz aylarında geri gelmek bile sıcak kıyafetler, gereksiz olacağını sanmıyorum. Çok değişken hava durumu – yani bunun için hazırlıklı giyimolmak gerekir. Size nereden -Hava dışında sahilde sizi bekliyor olandan uzak bahar, sonbahar veya kışın karar verdik güneş, dinlenmek için eğer Özellikler ücretleri, sonbahar, ilkbahar veya kış aylarında tatile giderseniz, burada dikkat edilmesi gereken hususlar trende oturup giyim, yanı sıra sıcak ayakkabılar. Kasım ayında denize gittik, her nasılsa bu yüzden bir ceket, ayakkabı trenden bu anı düşünce değil stok kumaş alan. Şeyler 2 torba vardı aslında dikkate almayan. Eh, aksi takdirde biz bir sert zaman olurdu, araba doğrudan karşılandı. Eğer tren alacak olan giysilerini almak her yerde –

Bu nedenle, önceden karar verin. Bu durumda en kolay yolu büyük bir çanta gelişen sağlamak için. Mallarını getirerek piyasada ticareti olan “mekik” olanlar, gibi. Katlandığında az yer kaplıyor ve çok şey gelişeceğini ağırlayacak. İstenirse, her zaman çare kasaba ve şehirlerde satılan hediyelik eşya, uzak alabilir. Yol için yolda Ayakkabılar– Bir tatil için gitmek ne bağlı, hem de seçilir. Bence, en iyisi, arabayla denize yemek veya bir uçak, uygun ayakkabılar sinek eğer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın