Elbiselik Kumaş.

Elbiselik Kumaş.
Elbiselik Kumaş.

Elbiselik Kumaş.

Bir elbise seçerken kesim, renk ve stil ihtiyaçları vardır, ama her şeyi doğru kumaş bağlıdır. Lif içeriği, bitirmek, el, bakım kolaylığı ve asmak bir elbise başarılı veya sağ moda deyimi yapımında başarısız olup olmadığını katkıda faktörlerdir.

Yaşam tarzı.

Elbiselik Kumaş.Bir elbise için doğru kumaş seçilmesi birçok faktöre bağlıdır. Eğer kumaş dükkanı veya kumaş sayacı gitmeden önce, size elbise, kişisel tarzı ne giyiyor olacak nerede iyi bir fikir olması gerekir ve nasıl sadık dikkatli veya kaygısız çamaşır gün vardır edeceğiz.

Hafif pamuklu ve pamuk karışımı kumaş alan daha rahat elbiseler ve sıcak hava giyim için geleneksel. Çarşafları ve keten karışımları nedeniyle kolaylıkla kırışıklık eğilimlerinden ötürü yakın ikinci çalıştırın. İle bir kumaş seçin pürüzsüz yüzey-pamuk çuha, muslin, ya da örme-ışık ve parlak renkler veya desenler gibi. Bu renk şemaları elbise kumaşı daha az ısınması olacağı anlamına gelir daha fazla ışık yansıtır. Pamuk ve keten ayrıca kuru ve daha rahat tutmak, cilt nemi fitil. Naylon veya rayon bir dokunuş bu kumaşların dayanıklı-kırışıklık de yapabilirsiniz.

Sıcak aylar genellikle düğün,toplantıları ve diğer özel etkinlikler için soyunma gerektirir. Eğer daha rahat bir elbise için olduğu gibi doğal fiber kumaş seçin, ancak biraz daha lüks bir etki için gidin. İpek ve ipek karışımları özel günlerinde ya da akşam yemeği elbiseler için çok iyi çalışır. Görkemli bir ipek kumaş basit bir kılıf veya yular elbise giyinmiş veya aksesuar ve takı ile aşağı olabilir.

Yün ve yün karışımları alpaka ve kaşmir parçası alan gibi diğer doğal lifler tarafından takip kış elbiseler için kazananlar vardır. Bu lifler soğuk iklimlerde ve kaynağı nedeniyle doğal sıcaklık binlerce yıldır kullanılmaktadır. Maksimum dayanıklılık için yün gibi yumuşak bir kumaş

Elbiselik Kumaş.
Elbiselik Kumaş.

seçin veya daha lüks bir duygu için daha yumuşak bir el (bir kabarık, yumuşak kaplama) ile bir kumaş seçin. Kabarık kumaşlar döken ve daha hap eğiliminde olacaktır.

Soğuk ay tatil partileri ve almak organizasyonları için daha fazla fırsat sunuyoruz. Özel fırsat ve ışıltı ve parlaklık, sentetikler kural bir sürü resmi elbiseler için. Genellikle anlamına gelmez Bu elbiseler bir kaç kez daha giyilmek üzere ve tek bir nakavt moda deyimi için gidiyoruz eğer biraz rahatsızlık kabul edilebilir. Polyester, suni ipek ve naylon kolayca solmaz zengin renklerde mevcuttur.

Dikiş giyim gelince, ben sadece hayal edebileceğiniz her türlü kumaş hakkında denedim; ipek, suni ipek, dokuma kumaşlar tül, kadife, bunun adı, ben denedim. Kumaş ben bazı başarılar ve (o daha sonra) bazı başarısızlıkları ile, giyim üretmek için sunulması halinde yenmek için pek çok kez denedim (eller aşağı) Kesinlikle pamuk kapitone edilir en parti kumaş alan deneyime sahip. Ancak birçok gibi, ben kendim için dikiş geldiğinde kendimi kuma tekrar satın olanlar benim kişisel favorilerim Elbise giysi ve bluzlar / üst-türü şeyler. Ben onlar gerçekten kendilerine ait bir yazı hak ve onlar konfeksiyon belli türlü içine güzelce dikmek Gerçi de, çünkü, ben hala kendimi bulmak düşünüyorum kısmen, şimdi “kapitone pamuklar” olarak bilinen kumaş kategorisi görmezden geliyorum iyi, tercih bu beş dikiş üstleri ve elbiseler geliyor yerine ne zaman.

Elbiselik Kumaş.Bu kumaşlar mutlaka en geleneksel giyim kumaşları değil, ama bunların çoğu oldukça yaygın olarak kullanılabilir olduğunu fark edebilirsiniz. Ben bu sebebi senin gibi birçok benim kumaş satın almaların en tipik kapitone kumaş satmak aynı online mağaza ağırlıklı olarak gelir, olduğunu düşünüyorum. Ben de kendi giyim dikmek için değil iken dikiş bir büyü (Karanlık Yıl, dışarı gittiğinde ben dikiş büyüdüm giysi kumaş birçok oldukça kıt oldu fark, bu yüzden sadece insanların dikiş kim ettik giysiler yelekler yapma bayanlar? unutmayın ki? Açıkçası giyim kumaşları hala yaygın olarak hazır giyim giyim endüstrisi tarafından kullanılan, ancak çevrimiçi oldukça azdır veya daha büyük veya gibi dükkan erişimi yoksa onlar çok çeşitli bahçesinde tarafından bulmak çok zor olduğunu vardır şehirler.

Bu stok kumaş alan küçük dikişler ile birlikte dikişli gazlı bir çift katmanlı bir yerde tutun ve etrafında kaymasını iki kat tutmaktır. Bu gevşek bir örgü vardır ve yaz elbiseler için gerçekten güzel hale iyi nefes alır. Ve ben ne kadar yumuşak bahsetti mi? Benim ben bütün gün pijama kulüpler gibi hissetmek istiyorum ben günlerde giymek budur. Şaka değil. Bir küçük olumsuz: gevşek örgü dikmek için biraz daha zor hale getirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın