Branda Kumaşı.

branda kumaşı

Branda Kumaşı.

Poly branda , hafif neme dayanıklı ve nispeten ucuzdur. Bu çapraz dokuma şeritlerin oluşur polietilen (PE), polipropilen veya bir başka branda kumaşıpoliolefin plastikten. Daha inç kare başına çapraz örgüleri sahip ürünler daha fazla güç ve dayanıklılık sağlıyor.

Parça Kumaş. Tuval brandaları yakından dokuma kenevir, keten veya pamuklu kumaş yapılır. Onlar daha ağır polietilen ürünler, ancak daha dayanıklı ve daha iyi rüzgar direnci sağlar.

Branda Kumaşı. Vinil branda vinil kaplı polyester yapılır ve genellikle alev geciktirici ile kaplanır polivinil klorür (PVC). Onlar daha güvenilir koruma gerekli kullanılan polietilen daha ağır muşamba vardır. Bunlar son derece, su geçirmez olma eğilimindedir yağ, asit, yağ ve küf korozyona veya kirlenmeye dayanıklı ve dirençli aşınma.

Branda Kumaşı.

Mesh branda , genel olarak polietilen, vinil veya kanvas malzeme dişli ve bir ekran gibi kalıp dokuma ile yapılır. Bu brandalar muhafazaları, site bariyerleri, tenteler, golf yeşil kaplamaları ve şantiye için uygun hale, rüzgar ve ışık kısmi geçişine izin verir.

Üretim süreci

Parça Kumaş Alanlar. Laminasyon yüksek yoğunluklu laminat branda oluşturmak için plastik tabakalarını birleştirmek için branda kumaşıkullanılan bir işlemdir. Poli branda için, kumaş ya da örgü  plastik filmler ya da ikisinin bir karışımı ile lamine edilir. Bu dokuma kumaşın bir tabakasını ve  kaplamanın iki kat, her iki tarafta birer sahip olan bir üç tabakalı branda olabilir. Beş kat branda dokuma kumaşın iki katmandan oluşan ya da  plastik filmler üç katman arasında file de mevcuttur.

Seçim kriterleri

Kumaş Alanlar. Branda seçilmesi uygulamaya önemli özelliklerinin analizini gerektirir. Özellikler suya dayanıklılık, mukavemet, aşınma direnci, aşınma direnci ve çeşitli özellikler içerir.

Suya dirençli yağmur ve nemden koruma sağlamalıdır tenteler önemlidir. Farklı brandalar az dirençle tamamen su geçirmez koruma çeşitli düzeylerde sağlar.

Kumaş Alanlar. Mukavemet kuvvetlerine tabi bir arada tutmak için bir branda yeteneğidir. Bir muşamba gücü değişir malzeme ve dokuma tasarım dayalı. Mukavemet rüzgar direnci veya yüksek rüzgarlardan yırtılma veya kırılmasına karşı bir muşamba yeteneğini içerir.

Branda Kumaşı.

Korozyon direnci bir branda ışık ve bu tür yağlar, asitler, yağlar ve küf gibi yabancı maddelerden korozyona dayanıklı ne kadar iyi belirler. branda kumaşıÖzel kaplamalar bozulma farklı direnç sağlamak için tenteleri için uygulanabilir.

Aşınma direnci nedeniyle noktaları ve keskin kenarlara yırtılma ve bölme için bir branda direncini olduğunu. Tuval ve vinil polietilen malzemelerden daha dayanıklı daha aşındırıcı olma eğilimindedir.

Kumaş Alanlar. Özellikler halat yapımı, özel kaplamalar ve aksesuarlar yer kullanılan branda plastik veya metal halkalar vardır. Halatlar genellikle dikilmiş ve gücü ve arttırılmış yırtılma direnci sağlamak için tente sınırlarına kapatılır. Kaplamalar alev geciktiriciler ve koruma farklı çeşitlerini sunmak korozyona dayanıklı malzemeler bulunmaktadır. Bazı tedarikçiler yedek anti-küf tedavileri, tente çıkışlar ve ipler de dahil olmak üzere muşamba ile birlikte aksesuarları sağlamak.

Bir muşamba satın alırken, boyut ve alan gereksinimleri uygulama için gerekli kapsamı sağlamak amacıyla anlaşılmalıdır.

Uygulamalar

Brandalar uygulamalar ve çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Bazı ürünler saman tenteleri, kereste tenteleri, tekne tenteleri, ya da kamyon tenteleri olarak kullanılır. Diğerleri kar çit veya çadır olarak hizmet vermektedir. Onlar da köprüleri, binaları ve su kuleleri kapsayacak şekilde inşaat projelerinde kullanılmaktadır. Peyzaj ve çim bakımı için bir avluya genelinde yaprakları veya diğer bahçesinde atık taşımak için kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın