Yazlık Kumaşlar

www.kumas.org Tülbent Kumaşlar,ipek,şifon,şile bezi,saten,keten,viskon,yazlık kumaşlar hangileri,yazlık kumaş,yazı serin tutan kumaşlar,yazın ütü istemeyen kumaşlar,terletmeyen kumaşlar,ince yazlık kumaş,yazlık kumaş alan,
www.kumas.org Tülbent Kumaşlar,ipek,şifon,şile bezi,saten,keten,viskon,yazlık kumaşlar hangileri,yazlık kumaş,yazı serin tutan kumaşlar,yazın ütü istemeyen kumaşlar,terletmeyen kumaşlar,ince yazlık kumaş,yazlık kumaş alan,

Yazlık Kumaşlar 2021’de en iyi yazlık kumaşları

Yaz kıyafetlerini seçmenin önemi göz önüne alındığında, dokuları ayırmaya uygun yazlık kumaş türlerinden, vücudu ter ve hoş olmayan kokuların etkisinden korumak için genellikle doğal olan bir doku grubu sunduk.

Kumaş alan. Yaz, aynı zamanda çalışan ya da zaman zaman kıyafetini değiştirmesi gereken sıradan kadınlar için kıyafet seçiminde büyük özen gösterilmesi gereken mevsimlerden biridir.

Kumaş parçası alanlar. Dolayısıyla bu paragrafta birçok kadının sorduğu önemli bir sorunun cevabından bahsetmek gerekiyor, 2021 sezonu için hangi tip yazlık kumaşlar uygundur? Ve işte cevap:

Pamuk

Defolu kumaş fiyatları,Parça Kumaş satanlar,Kilo ile Parça kumaş,Parça Kumaş Eminönü,Toptan Kumaş alan,Parça Kumaş Seti,Gebze parça kumaş,kot parçası,parça kot alanlar kimler,parça kumaş nereye satarım,spot kumaş nereye satılır,kumaş kim alır,

Pamuklu kumaşlar uyarlanabilir, ucuz, yaygın olarak bulunabilen ve yılın her mevsimi için uygun, dünyada en yaygın kullanılan kumaştır.

Avantajları

Nefes alan kumaşlardan, yani pamuğun kumaş ile cildiniz arasında ısı veya nem tutmayacağı, ancak havanın geçmesine izin vereceği ve nemi önemli ölçüde emebileceği anlamına gelir.

Yumuşak ve hafif

Stok Pamuklu kumaşlar çok yumuşak ve hafiftir, bu nedenle hiçbir şey giyiyormuş gibi hissetmezsiniz. Karmaşık bir şekilde dokunduğunda, dokunduğunda ve moda rolünün yapmayı sevdiği her şeyi yaptığında bile, yumuşak ve hafif kalır.

Eksiklikleri

Çabuk kırışır

 Pamuğun temel sorunu, çabuk kırışmasıdır. Kumaşta bulunan hidrojen molekülleri arasındaki bağ, emilen ter ile reaksiyona girer ve çamaşırlar yıkandığında pürüzsüz şeklini kaybeder ve kırışır.

Çabuk şımartın

İplik satın alan. Pamukla ilgili bir diğer sorun da çabuk çürüyor olmasıdır. Giysiler yanlışlıkla yüksek sıcaklıkta yıkanırsa büzülürler ve uygun şekilde kurutmazsanız, içlerinde hızlı küf oluşması nedeniyle hoş olmayan bir kokunun asılı kalacağını göreceksiniz.

Keten kumaş (keten)

Parti Keten, insanoğlunun bildiği en eski kumaşlardan biridir ve sıcak havalar için idealdir.

Avantajları

Sınırsız serinlik sağlar

Polyester kumaş nedir naylon mu,Polyester kumaş iyi mi,Polyester kumaş Terletir mi,Polyester kumaş özelliği nedir,Polyester kumaş yakar mı,Polyester kumaş zararlımı,Polyester kumaş terletir mi,Polyester kumaş Nedir,Micro polyester kumaş özellikleri,Micro polyester kumaş fiyatları,Polyester kumaş silinir mı,50 pamuk 50 polyester kumaş,

 Onu diğer kumaşlardan ayıran ve sağladığı serinlik açısından avantaj sağlayan şey, kumaşta örneğin pamuk ketene göre çok fazla iplik bulunmaması, 80 ile 150 arasında ipliğe sahip olması, pamuğun ikiyi aşmasıdır. Kumaş alımı yapanlar. Bu, havanın içeri ve dışarı girmesine izin veren odanın çok daha büyük olduğu anlamına gelir.

Güçlü ve sağlam

Hafif ama güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu doğrudur. Gerçekten de dünyadaki en güçlü doğal kumaşlardan biridir. Bu nedenle, çoğu kumaştan daha pratik olduğu için pratik olmadığı için keten hakkında söylenen her şeye inanmayın.

Nemi mükemmel şekilde emer

Parça kumaş alınır. Çoğu kumaş için geçerli olan genel bir kural, herhangi bir doğal kumaşın, nihayetinde tüm iklim koşullarında yetiştirilen ve test edilen bitkilerden olduğu için nemi emmek için ideal olmasıdır. Keten, iplik sayısından bahsettiğimiz için nemi mükemmel bir şekilde işler ve hafif ıslanmadan önce ağırlığının beş katını emmesini sağlar.

Günlük kullanımla daha iyi hale geliyor

Kot parçası alanlar. Başlangıçta dokusunun yumuşak olmaktan uzak olacağı doğrudur, ancak tekrar tekrar kullanıldığında daha pürüzsüz hale gelecektir. Sık kullanımla kalınlaşan pamuğun aksine, ketenlerin yıkanması ve kurutulması, sert lifleri daha yumuşak hale getirecektir.

Eksiklikleri

Bu tür kumaşların en büyük problemi çok kırışmasıdır. Ütülenmiş olarak taksanız bile, sadece oturmak sırtın etrafında ve hatta altta kırışacaktır. Bu kumaş elastikiyetten yoksundur, bu da liflerin ve ipliklerin orijinal şekline dönmediği ve oturduklarında ve kumaşı topladıklarında topaklanmaya devam edeceği anlamına gelir. Buradaki çözüm,% 100 saf keteni seçmek değil, pamukla kombine edilmiş keteni benimsemektir.

Tropikal yün

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Evet, ne düşündüğünüzü anlıyoruz .. Yün ve yaz bir araya gelmiyor ama itiraz etmeden önce bu yünün ne olduğunu öğrenmek için lütfen biraz bekleyin. Bu yünün ağırlığı çok hafiftir ve havanın rahatlıkla geçmesine izin verdiği ve nemi mükemmel emdiği için nefes alma açısından pamuktan daha iyidir.

Avantajları

Doku boyutu ve çeşitliliği

Kumaş alan. Şık bir yaz görünümü için ihtiyacınız olan hacmi ve çeşitliliği size verir. Havalandırma ideal olduğu için terleme oranını düşürdüğü için takım elbise ile kullanıldığında idealdir ve aynı zamanda teri emer, bu da boğulma hissi olmadan zarif bir görünüm anlamına gelir.

Kırışmaz

Pamuk ve keten çok kırışıktır, ancak tropikal yün hiç kırışmaz ve esnektir, bu da en kötü koşullarda bile liflerin ve ipliklerin temel şekillerini geri kazanacağı anlamına gelir.

Eksiklikleri

Kuru iklim ona uymuyor

Parça kumaş satanlar. Tropikal yün aşırı iklimlerde bozulur, yani sıcaklıklar yüksek ve nem düşükse kırılgan ve kuru hale gelir. Ancak nem çok yüksekse ve sık sık su ve tere maruz kalıyorsa burada yüksek emme kapasitesine sahip olduğu için sorun yoktur.

İpek.

İpek Kumaş Avantajları

Ağırlığı hafif

Saten Abiye Elbise,Uzun Abiye elbiseler,Saten kumaş abiye,Saten kumaş Elbise modelleri,Abiye Elbise Modelleri 2021,saten Elbise,Düğün Kıyafetleri bayan,saten kumaş kim alır,saten kumaş alanlar nerede,kumaş alan nerede bulunur,kumaş alımı yapanlar nerde,

Kiloluk parça kumaş. Bazen ipek olduklarında giymeyi unutabilirsiniz .. Bu kumaş inanılmaz derecede hafiftir. Aynı zamanda çok pürüzsüzdür ve size herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Ayrıca ısıyı hapsetmez, böylece boğulmuş hissetmezsiniz.

Lüks ve güzel

İpek, farklı bir görünümü garanti eden lüks ve güzel bir kumaştır. Zarafetlerini garanti edecek parası olan bir kumaş ama herkes özel günler için bir parça ipek giysiye yatırım yapabilir.

Eksiklikleri

Pratik değil

Kilo ile İpek yaz için pratik değil. Güneş ışınları, lifleri tahrip ettiği için kumaşa ciddi şekilde zarar verebilir ve aynı zamanda kumaşların renginin hızla solmamasını sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın