Polar Kumaşçılar Polar Kumaş

Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Polar – bu kumaş nedir? Polar Kumaşçılar Polar Kumaş

Parça polar alanlar. Bu malzemenin üreticilerinin kelimenin tam anlamıyla gezegeni daha temiz hale getirdiğine dikkat edilmelidir. Çünkü yün imalatına eklenen sentetik ipliklerin üretimi için plastik şişeler ve geri dönüştürülmüş diğer plastikler kullanılıyor. Polar kumaşın temeli, petrol ürünlerinden kimyasal yollarla elde edilen polyesterdir.

✓ Kumaş satın alanlar.

Polar satan yerler. Ayrıca bu kumaşın herkesin aşina olduğu yapağıya dönüşümü başlar. Özel bir makinede, malzemenin bir tarafında küçük kancalı silindirler kullanılarak bir yapağı oluşturulur. Daha sonra kumaş makineye gönderilir. Fırçalıyor ve yapağının daha kabarık olmasını sağlıyor. Ayrıca, yapağı eşit olarak kesilir. Bundan sonra, kumaş bir kez daha taranmaya gönderilir, ancak her iki taraftan. Kumaşın her iki tarafında elde edilen yüksek yoğun yün, ısıyı iyi tutar.

TÜM POLAR ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR0536 336 43 43

İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Polar yapısı ve üretim süreci

Toptan Polar polyesterden yapılmıştır. Genellikle, ikincil hammaddeler, doğanın korunmasına yardımcı olan kullanılmış tek kullanımlık şişelerin, bardakların, tabakların üretim – işlenmiş ürünleri için kullanılır. Malzemenin özelliklerini geliştirmek için, üretim sırasında hammaddelere başka sentetik lifler eklenir: daha fazla aşınma direnci için likra, esnekliği artırmak için spandeks. Üretim süreci aşağıdaki aşamalardan oluşur:

POLAR PARÇASI SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

1.Sentetik liflerden yoğun bir örgü taban dokunmuştur. Çoğu zaman, bir tarafta pürüzsüzdür ve diğer tarafta lif ilmekleri oluşur.

2.Yığın elde etmek için, taban, yüzeyinde çok sayıda kanca bulunan özel tamburlardan çekilir – kancalar ilmeklere yapışır ve onları yırtar, sonuç olarak yüzey kabarık hale gelir. Her iki tarafta da kabarık bir kumaşa ihtiyacınız varsa, hem ön hem de yanlış tarafta ilmekler içeren bir kanvas taramaya tabi tutulur. Kumaşın kalınlığı ve kabarıklığı, daha sonra havı oluşturan ilmeklerin uzunluğu ile belirlenir.

3.Elde edilen kumaş, soyulma önleyici işleme tabi tutulur. Giyme veya yıkama sırasında yüzeyde hap oluşumunu önlemek gerekir.

4.Nihai ürünün amacına bağlı olarak, antibakteriyel ve su itici bileşiklerle işlenirler.

Polar artıları ve eksileri

Maddenin birçok avantajı vardır:

termal iletkenlik. Kabarık kıllar havayı iyi tutar, bu da kişinin donmasını veya terlemesini önler;

✓ kumaş alan

Ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım.

nefes alabilirlik. Fiziksel efor sırasında bile vücut serbestçe nefes alır;

hipoalerjenik. Malzeme bebek kıyafetleri yapmak için harika;

antibakteriyel. Bu malzemeden yapılan ürünlerde mantar ve saprofit akarlar görülmez, yapay kanvas güveler için yemek için uygun değildir;

esneklik. Malzeme her zaman şeklini korur ve şekle iyi oturur, dokunuşu çok hoştur;

aşınma direnci. Dayanıklı kumaş, çok sayıda yıkamaya dayanabilir, stres altında kullanılabilir;

hafif. Polar giysiler çok hafiftir, pratik olarak ağırlıksızdır;

bakım kolaylığı. Yüzeydeki kirler kolayca yıkanabilir, malzeme ütü gerektirmez;

çabuk kurur. Kuruması sadece birkaç saat sürer, bu özellikle yürüyüşte önemlidir.

Bu mükemmel niteliklerin arka planına karşı, birkaç dezavantaj kaybolur:

statik yük biriktirme yeteneği;

artan yanıcılık;

ucuz ürünlerde pelet yakında görünebilir.

kumaş alanlar.

Tüm bu dezavantajlar, düşük fiyat kategorisindeki kumaşlara özgüdür. Tuvali özel bileşiklerle işlerken kolayca çıkarılabilirler.

Kumaş çeşitleri

Parti polar satanlar. Endüstri, özgül ağırlık ve kalınlık bakımından farklılık gösteren aşağıdaki sentetik kumaş türlerini üretmektedir: mikrofleece – üretilen her türlü kumaşın en incesi (100 g / m²’ye kadar yoğunluk). Ev kıyafetleri, iç çamaşırları ve termal iç çamaşırları kesmek için kullanılır; polar, pantolon ve etek üzerine denim tulum dikerken astar olarak aktif olarak kullanılır.

Düşük yoğunluklu polar (veya polar polar) – yaklaşık 150 g / m² yoğunluğa sahip kumaş. Daha yoğun termal iç çamaşırları, tozluklar, kazaklar ve ceketler dikmeye gider;

orta yoğunluklu kumaş (200 g / m²’ye kadar) – çocuk kıyafetleri, sıcak çoraplar, kış aksesuarları (eldivenler, eşarplar, kayak şapkaları) dikmek için kullanılır;

yüksek yoğunluklu polar (300 g / m²’ye kadar) – ısı tutma için yüksek gereksinimlere sahip giysilerin dikilmesinde ve ayrıca yatak örtüleri ve battaniyelerin dikilmesinde kullanılır;

ekstra veya süper yoğun (600 g / m²’ye kadar) – yüksek yoğunluklu kurtarma ve turizm ekipmanlarının imalatında kullanılır.

Tedavi türüne göre antistatik, antibakteriyel, su itici malzeme, tek taraflı ve çift taraflı kumaş ayırt edilir.

✓ kumaş kumaş parçası alan yerler.

Yün yapağı (yün yapağı)

Parça polar. Polyesterden değil, merinos koyununun yününden elde edilen yapağı, ayrı bir gruba ayrılır. Bu kumaştan yapılan ürünler yumuşak ve kabarıktır. Doğal keten cildin nefes almasını sağlar ve ısıyı mükemmel şekilde tutar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın