Polar Kilo Fiyatı Ucuz Polar Kumaş Satan

Polar satanlar,ucuz polar,kilo ile polar kumaş,polar parçası,ucuz polar kumaş,polar kumaş nerede satılır,polar satan yerler,polar kumaş nerede bulurum,uygun polar kumaş,kilo polar fiyatı,kiloyla polar satan yerler,zeytinburnu polar kumaş,spot polar nerede bulurum,Polar Kumaş kilo fiyatları Bursa,Siyah Polar Kumaş,Polar Kumaş online Satış,Kadife Polar Kumaş Fiyatları,Mont İçi Polar kumaşı,SATILIK Polar Kumaş,Tüylü Polar Kumaş,Polar Kumaş kilo fiyatları,
Polar satanlar,ucuz polar,kilo ile polar kumaş,polar parçası,ucuz polar kumaş,polar kumaş nerede satılır,polar satan yerler,polar kumaş nerede bulurum,uygun polar kumaş,kilo polar fiyatı,kiloyla polar satan yerler,zeytinburnu polar kumaş,spot polar nerede bulurum,Polar Kumaş kilo fiyatları Bursa,Siyah Polar Kumaş,Polar Kumaş online Satış,Kadife Polar Kumaş Fiyatları,Mont İçi Polar kumaşı,SATILIK Polar Kumaş,Tüylü Polar Kumaş,Polar Kumaş kilo fiyatları,

Kiloyla Polar – bu kumaş nedir

Kilo polar fiyatları polar nerde satılır? Polar kumaş nereden alırım? Polar kumaş satan yerler ucuz polar kumaş nerede alırım? Uygun polar kumaş. Bu tür malzemelerin birçok türü vardır, bu nedenle, farklılaştırmak için birkaç parametre alınır. Ana ağırlık, 100 ila 600 g / m2 arasında değişen özgül ağırlıktır:

100 g / m2’den az ince mikrofleece – keten, iç giyim, ev kıyafetleri üretiminde kullanılır;

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ BEN ALIYORUM … 0536 336 43 43

Polar Kumaş

Tarihsel not: polar kumaş ilk olarak 20. yüzyılın sonunda elde edildi. Keşif, Nobel Ödülü’ne layık görüldü ve iyi bir nedenden ötürü: malzeme yünün yerine geçmeye layık görüldü – yeterince sıcak, ama aynı zamanda vücudun “nefes almasına” izin veriyordu.

Kumaş özelliği

Polar, polyesterden yapılmış dokunmamış bir kumaştır. Özel makinelerin yardımıyla, bir yapağı ve birçok nefes alabilen gözenek oluşturmak için küçük halkalar oluşturulur. Üretimdeki kumaş, malzemenin yanıcılığını azaltmak ve hap oluşumunu önlemek için işlenir.

Parti Polar ürünler çekmez, bükülmez ve çekmez, bu nedenle kumaş ön dekarasyon gerektirmez. Buna rağmen, yapağı mükemmel esneme özelliklerine sahiptir, solmaz ve iyi boyanabilirliğe sahiptir.

Polar türleri

Kumaşın yoğunluğu, dokusu, bileşimi ve diğer birçok parametre değişir.

Polar, yoğunluk ile ayırt edilir:

İnce (100-200 g / m2) – esas olarak termal iç giyim üretimi için kullanılır;

Orta yoğunlukta (200 – 300 g / m2) – çocuk kıyafetlerini, eldivenlerini ve şapkalarını dikmek için idealdir.

Kalın (300-400 g / m2) – battaniyeler ve dış giyim için çok uygundur.

Çok yoğun (400-600 g / m2) – turistler için ekipman üretimi için kullanılır.

Bileşim ve üretim teknolojisine bağlı olarak kumaş türleri:

Velsoft (mikrofiber) yeterli mukavemet, yumuşaklık ve uzun tüylü (250-310 g / m2) örme kumaştır. Oldukça kabarık ama hafif kumaş.

Kiloluk parça polar kumaşlar pamuktan veya ketenden yapılan doğal bir yün türüdür. Mahra, minik ilmekler oluşturan çift taraflı havlı bir kumaştır. Hav ne kadar uzunsa, kumaşın yoğunluğu o kadar yüksek olur (tipik olarak 160 ila 180 g / m2). Bu kumaş yumuşak ve dokunuşu hoş.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Altbilgi – kumaş, malzemenin bayrağı iyi emdiği ve dayanıklı olduğu için pamuk içerir. Bir tarafında onu sıcak tutan, aynı zamanda ince ve yumuşak olan bir yün vardır.

Kadife – ayrıca pamuktan yapılmıştır. Yoğunluk 220 ile 420 g / m2 arasında değişebilir. Kanvas, uzunluğu 3 ila 7 milimetre olan birçok villayı kaplar. Aşınma direncinde farklılık gösterir, ısıyı korur, kırışmaz ve kıvrım oluşturmaz.

Polar kullanımı

Polar kilo fiyatları. Eşsiz özellikleri nedeniyle, malzeme spor giyim üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Böyle bir tuvalden yapılan şeyler oldukça elastik ve sıcaktır – çünkü bu polar ürünler turistler ve avlanma ve balık tutma sevenler tarafından takdir edilmektedir.

Parti Polar Alanlar.
Parti Polar Alanlar.

Günlük polar giysiler popülerdir – çoraplar, termal iç çamaşırlar, bornozlar, yelekler, tişörtüler vb.

Yumuşaklık nedeniyle, çocuk giyiminde – tulum, şapka ve eldiven – üretiminde yaygınlaşmıştır. Ek olarak, sentetikler bakteri ve mikroorganizmalar için zayıf bir üreme alanıdır.

Ev tekstili arasında rahat battaniyeler, yatak örtüleri ve polar battaniyeler bulunmaktadır.

Parça polar satanlar. En pratik ve iddiasız kumaşlardan biri olan yün, genellikle mobilya, yastık ve şiltelerin döşemeleri ve döşemelerinde kullanılır – malzeme nemi emmeden kolayca nüfuz eder, bu nedenle döşemede nadiren lekeler ve izler görülür

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Narin tüyler, parlak ve çekici renkler, keçeyi yumuşak oyuncaklar yapmak için popüler bir malzeme haline getirir.

Avantajlar ve dezavantajlar

Kiloyla polar kumaş.

Şüphesiz polar kumaşın artıları şunları içerir:

Hipoalerjenik;

Islakken bile ısı yalıtım özellikleri;

Havalandırma (kumaşın “nefes alma” yeteneği);

Kolaylaştırmak;

Bağıl güç ve aşınma direnci.

Dezavantajlar arasında:

Elektrifikasyona duyarlılık;

Tozu emer.

Polar bakımı

Yumuşak yıkama modunda, ağartma maddeleri ve yumuşatıcılar kullanmadan yünlü eşyaların 40 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta yıkanması önerilir.

Önemli: Polar ürünler ütülenemez – 60 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda kumaş özelliklerini kaybeder ve sentetik lifler kolayca erir.

Parti Polar Alanlar.
Parti Polar Alanlar.

Giysilerin bükülmesi ve ısıtıcılar üzerinde kurutulması da tavsiye edilmez – yıkandıktan sonra, kumaş pratik olarak kırışmadığı için kumaşı düzeltmek ve bir askıya asmak yeterlidir.

Polar ürünler katlanmış olarak veya bir askı üzerinde saklanabilir.

Temizlik oyuncakları:

Polar parçası alanlar.

Küçük yün oyuncaklar kuru temizleme ile temizlenebilir:

ürünü plastik bir torbaya koyun, kabartma tozu ekleyin (orta boy bir oyuncak için yaklaşık dörtte biri);

paketi bir dakika sallayın;

oyuncağı çıkarın ve kabartma tozu ve kiri temizlemek için fırçalayın.

Musteri degerlendirmeleri

Parça polar satanlar. Hemen hemen tüm kullanıcılar polar kumaşı olumlu değerlendiriyor. Avantajlar arasında yumuşaklık, vücuda hoşluk, bakım kolaylığı ve düşük maliyet bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın