Penye Kumaş Alan Parti Penye

Penye Kumaş Alan Parti Penye

Penye Kumaş Alan Parti Penye

Kumaş Satışı. Viskon her yerde kullanılır – bu dokunma hoş bir ışık malzemedir. Güzel bluz, elbise, erkek gömlek, pantolon, ve daha fazlası elde edilir itibaren. Bu maddenin en önemli avantajı, doğru bir hijyenik kabul edilebilir, yani kullanılan ipek çocuklar için dikiş Penye Kumaş Alan Parti Penyebile. Buna ek olarak, mükemmel soluma için, hem kış ve yaz aylarında sayesinde, cildiniz aktif havalandırmalı edilecektir. Kumaş Satışı. Yukarıdaki tüm diğer bir avantajı, viskoz cilt üzerinde hoş olmayan bir çatırtı ve karıncalanma etkilere sahip olmayan ve dolayısıyla, statik elektrik birikir ve etmez gerçektir.

Kumaş Satışı. Değirmen şeklinde bir plait şeklinde üretilen viskoz elyaf. İşlemler önemli miktarda yok ederek iplik üretim işlemini azaltır ve i artırır koşum, sürekli şerit iplik için en ümit verici yöntemler. Bu yöntemler zımbalama yöntemleri bağlı olarak değişir: tel veya gözyaşı kesme.

Kumaş Alan.

Pamuk yakın ve başlangıçta yerine kabul özellikleri, işleme yöntemleri ve amaç viskon elyaf; şimdi pamuk ciddi bir rakip haline gelmiştir.

Jersey.

Penye Kumaş Alan Parti Penye. Jersey (İngilizce jarse -. Jersey Adası adına itibaren) – çözgü (birçok parçacığı) yün, pamuk, ipek veya sentetik liflerden örme. Bu, belirli bir esneklik ve esneme özelliğine sahiptir. Ağırlık kat ve hatta ceket dikmek hangi ağır yün jarse için iç çamaşırı için bir ışık ipek kumaştan değişebilir.

Kumaş Alan.

Başlangıçta sadece yün yapılmış. Hiç Ortaçağ’dan beri malzeme ilk kez yayımlanan Jersey, , ada bilinen haline gelmiştir yüzden Jersey Penye Kumaş Alan Parti Penyeadasından yününden örme örme konfeksiyon önemli bir ihracatçısı oldu. 1916 yılında, sadece iç çamaşırı ile ilişkili bir seferde Jersey yardımı ile moda endüstrisinin çileden.

Kumaş Alan.

Jeans.

Penye Kumaş Alan Parti Penye. Kelime “kot” Amerikancılık kot temelinde bir Rus eğitimdir. Hatta Avrupa’da XVI yüzyılda pamuk dimi diyagonal örgü jean, Cenova fustian özel bir türü bilinmektedir. «Janne» belirdi ve oradan İngilizce dil göç İtalyanca «gen» Eski Fransız kelime.

Kumaş AlanlarMısır (krep) – ezilmiş değildir ve ütü gerektirmeyen yatak için çok yaygın bir kumaş. Üst ve böylece doğrudan oldukça bükülmüş iplik karışık özel krepleme örülmüş ve doku kendisinin mukavemetinde bir artış almaktadır. “Sıkıştırma” Güzel etkisi ısıl işlemle elde ve sonrası yıkama kaybolur.

Kumaş AlanlarÇok orijinal, ince dokulu kumaş var. Bu kumaş basılmış ve bir gökkuşağı boyanır, hafif ve çok güzel. Kompozisyon -% 100 pamuk.

Kumaş Alanlarİnterlok -% 100 pamuktan yapılmış bir örme kumaş. Onun lifleri örgü bir tür edindiği malzemenin çok isim. Bu kumaş, çok yumuşak ve nazik, bu yüzden daha sık olur, dikiş giysi için kullanılabilmektedir. Bu vücuda hoş ve o yok izlenimi verir.

Penye Kumaş Alan Parti Penye. Materyal kesinlikle zararsız ve hassas cilde sahip kişiler için uygundur. Bu bildiğimiz gibi, giyinmek için sevmiyorum, hem yetişkinler hem de çocuklar, hitap edecek. Gerçek hassasiyet kendilerini batırmak için kendinize ve çocuğunuza zevk şımartın.

Parça Kumaş Alanlar.– Doğal, yalıtımlı, üç katlı bir eşkenar dörtgen veya kare şeklinde dikiş etkisi ile örme kumaş. Bu, yoğun hacimli ve dokunmatik mayo yumuşak. altbilgi daha sıcak.

Parça Kumaş AlanlarÖrgü kumaş. Oluşturulan delikler çizerek, malzeme çok etkileyici ve zarif görünüyor. Bu malzeme şeklini korur. Penye Kumaş Alan Parti PenyeMükemmel çok yumuşak, genişlik ve sarılmalar rakam uzanıyor ve bir yetişkin grubu için çocuk giyim ve iç çamaşırı için en popüler kumaşlar. Doğal bir malzeme olduğundan, nefes alabilen ve cildin hava almasını sağlar.

Kompozisyon -% 100 pamuk.

Parça Kumaş AlanlarLycra eklenen pamuk elastikiyet  kat arttırmak. Bu mamul kumaş kalitesini etkileyen ve katlama şeyleri tutar.

Penye Kumaş Alan Parti Penye. Kupon veya saten – açıkça boyut ve kumaş ile eşleşti kumaş deseni, tüm alanı alır. Kupon saten ürünleri en uyumlu ve eksiksiz bakmak. Kupon farklı yastık kılıfı ve battaniye desenli saten, o, satenden yapılmış iç çamaşırı daha fazla oldu aynı desen basılı olan.

Lacoste.

Birçok kişi giyim ünlü şirket “Lacoste” tarafından yapıldığı ünlü kumaş, aslında “zirve” olarak adlandırılan bile farkında değildir.

Kumaş Satışı. Örme kumaş Tarihi 1926 zirve yılı yatmaktadır. büyük popülerlik tenis vardı ve süre Fransa’da, güneş ısısını taşımak için tatsız ve rahatsız oldu uzun kollu, geleneksel gömlek oynadı. Fransız tenisçi Kumaş Satışı. Lacoste kısa kollu beyaz gömlek yapılan kendi eliyle oyuna geldiğinde hepsi değişti. O zamandan beri, tişört, artık denir, milyonlarca insanın kalbini kazandı ve iyi kurulmuş isim yaratıcısı sonra kamu bilincinde “Lacoste kumaş.” İlginçtir ki, T-shirt polo 20. yüzyılın ilk ihtisas spor giyim idi.

Kumaş Satışı. Aynı pamuklu kumaş dokuma bir arada kullanarak oluşturdu. Bu, dayanıklı esnek mükemmel nefes alabilme, ancak buruşuk ve iyi çamaşır makinesinde temiz tolere vardır. Bizim zamanımızda, ustalar yazlık elbiseler, yaka, takım elbise, yelek, iç çamaşırı, çocuk ve diğer giyim zirvesine dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın