Örme Kumaş

Örme Kumaş

Örme Kumaş.

Orada farklı güçlerde kalitesine bağlı olarak, vardır, bu yüzden düzgün ince kaburga örme gibi sağ örme kumaş, yaz aylarında giymiş olabilir. Örme KumaşCasual hırka, rahat kazak veya ince örgü kazak zamansız ve her moda sezonu vardır. Eğer kendiniz triko kumaş alımı yapanlar oluştururken parça örme kumaş ile. Bu elle seçme örgü daha hızlıdır ve birçok farklı renk, stil ve örme kumaş altında katılabilir.

Dokuma kumaşlar içinde, döngüler yapısı genellikle kolayca tespit edilebilir o kadar büyüktür ki. Onlar denilen örme desen, ayrıca sık ama. Konu bulunmuştur küçük nodüller ve yumru var, sonra bir konuşuyor.

ÖRME KUMAŞ ÖZELLIKLERI

Örme kumaş birçok farklı türde olmasına rağmen, çoğu benzer özellikleri paylaşmaktadır: Onlar çözülmeye yok. Genellikle dokuma ham kumaş gibi buruşuk alamadım. Hepsi yerleşik streç bazı dereceleri var.

Ne yazık ki onlar da çok parça kumaş alan küçültmek eğilimindedir, bu nedenle ön yıkama atlamak istemiyorum bir adımdır!üzerinde sonraki proje ilham için yeni bir örgü kumaş bulmak!

ÖRME KUMAŞ TIPLERI

Örme Kumaş
Örme Kumaş

Onları tanımak ve her birini kullanmaya nasıl örgüler en yaygın ve popüler türlerinden parti kumaş alanlar yaklaşık üç konuşalım, bu yüzden daha fazla güven kazanmak ve nihayet dikiş örme kumaşlar tadını çıkarın.

Not:  Aşağıdakilerden her biri kendi streç ve kurtarma faktörünü artacak spandex içeriğinin belli bir miktar sahip olabilir. Her biri için Özellikler kumaş için verilmiştir olmadan herhangi spandex içeriği.

Örme kumaş% 100 akrilik saf yün çeşitli kalitelerde mevcuttur. Örme kumaş çoğunlukla çok kolay örme olduğundan, omuz dikiş bandı dikişleri özellikle dikmek gerekir. Bu nedenle, dikiş bir sarkma önlenir.

Bakım talimatları örgüler

Nedeniyle örme kumaş genellikle çok farklı bir bileşime, onlar her zaman dikkatli yıkanmalıdır. sıcaklığı çok yüksek  (maks. 40 ° C) değil, tercihen yumuşak döngüsünde bir yüksek su seviyesi ile, saf yün veya sadece biraz sıcak yapılmış örme kumaşların en soğuk. Tekstil havlu üzerinde sadece kısa ve kuru düz.

Örme KumaşKendi kıyafetlerini giymek iyi geliyor. Doğru uyan giysiler, beğendiğiniz renkler ve desenlerdir ve hayal edebileceğiniz her ayrıntıya sahiptir. Hem yetişkinlerin hem de çocukların bu günlerde giydikleri şeylerin çoğu örme kumaştan yapılmıştır: tişörtler, tişörtüler, kazaklar, tozluklar, sallar, gerdanlik etekleri ve elbiseler. Bu yazıda, mevcut birçok farklı örme kumaş çeşidi arasındaki temel farklılıklardan, neyin ne olduğunu ve en önemlisi projeniz için doğru dokumayı nasıl seçeceğinizin farkına varmanıza yardımcı olmak isterim!

Örgü kumaşların iki ana kategorisi mayo veya tek örme kumaşlar ve birbirine kenetlenmiş veya çift örme kumaşlardır. Onları birbirinden kumaş alan ayırmak oldukça basit. Jerse kumaş ve tek örme bir sağ ve yan tarafı vardır, birbirine dokunmuş olup her iki taraf da sağ taraftır hafif bir mayo örgününün sağ tarafını gösterir. Görünen küçük “V” dikişler kumaşın “doğru” tarafını gösterir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın