Kumaş Alanlar İçin Açıklama

Toptan kumaş satan yerler,toptan kumaş alan yerler,toptan kumaş satanlar,toptan kumaş alanlar,toptan kot kumaş alanlar,toptan kadife kumaş alanlar,toptan süprem kumaş alanlar,kumaş bozan yerler,kumaş bozanlar,toptan polar kumaş alanlar,toptan penye alanlar,
Toptan kumaş satan yerler,toptan kumaş alan yerler,toptan kumaş satanlar,toptan kumaş alanlar,toptan kot kumaş alanlar,toptan kadife kumaş alanlar,toptan süprem kumaş alanlar,kumaş bozan yerler,kumaş bozanlar,toptan polar kumaş alanlar,toptan penye alanlar,

Kumaş alan. Gipür bir ağ ile birbirine bağlanan dantel elemanlarından oluşan bir kumaştır. Sentetik bileşenler genellikle gipüre dahil edilir. Bu, kumaşı daha dayanıklı hale getirir. Gipürün yaygın olarak kullanıldığı ve pencere pervazlarındaki olağan tülün bile çoğunlukla gipür olduğu bir sır değil. Ayrıca muhteşem akşam ve kokteyl elbiseleri, eldivenler vb. Ondan dikilir.

Bakım:

30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta elde veya makinede yıkayın. Bir makine dönüşü kullanmamak daha iyidir.

Kilo ile kumaş satanlar. Pamuk , %100’e kadar doğal pamuk içeren bir kumaştır. Bazen pamuğa sentetik bileşenler eklenir, ancak bu yalnızca pamuğun kalitesini artırır. Avantajları çoktur: nefes alabilirlik, hipoalerjenite, oldukça basit bakım. Tüm bu avantajlar pamuğun yazlık ve abiye elbiselerde, pantolonlarda, eteklerde, pantolonlarda vb.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR. 0536 336 43 43

Kadife lüks, şık ve ışıltı ile ilişkilendirilen bir kumaştır. Kabarık yumuşak yapısı ve ışıkta parıldaması ile gerçekten asil bir malzeme. Kadife, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı bir malzemedir, ancak yalnızca bakım koşullarına uyulması durumunda.

Bakım:

Kilo ile kumaş satanlar. Kadifeyi sadece elde ılık suda yıkayabilirsiniz, hiçbir durumda makine sıkma ve kurutma kullanmayın. Kadifeden şeyleri sadece bir havluya sararak ve yatay bir yüzeyde kurumaya bırakarak sıkmanız tavsiye edilir.

Viskon , “sentetik pamuk” olarak da adlandırılan bir kumaştır. Ve bu isim oldukça haklı, çünkü viskon birçok yönden doğal pamuklu kumaşa benziyor. Aynı pürüzsüz ve incedir, nefes alabilir ve statik elektrik biriktirmez. Dezavantajları da vardır: viskoz kırışıklıklar kolayca kırılır, büzülür ve çeşitli atmosferik faktörlere uzun süre maruz kaldığında bozulabilir.

Viskon, mükemmel bir şekilde serin tuttuğu için yazlık elbise, sundress, bluz ve kazak üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 Bakım:

Viskon bakımda çok karamsar. Bu kumaştan şeyleri elde veya hassas bir yıkama programında yıkamak daha iyidir. Dönmeyi reddetmek ve su kendi kendine boşalana kadar beklemek daha iyidir. Çeşitli ağartıcıların ve leke çıkarıcıların kullanılması kesinlikle önerilmez.

Pantolonluk kanvas,pantolonluk gabardin kumaş, pantolonluk kot, pantolonluk kadife, pantolonluk poliviskon, pantolonluk keten kumaş, pantolonluk krep kumaş, pantolonluk sandy kumaş, pantolonluk kamuflaj kumaş, pantolonluk rips kumaş,kenarı yazılı pantolonluk kumaş,ucuz pantolonluk kumaş, pantolonluk polar kumaş,
pantolonluk gabardin kumaş, pantolonluk kot, pantolonluk kadife, pantolonluk poliviskon, pantolonluk keten kumaş, pantolonluk krep kumaş, pantolonluk sandy kumaş, pantolonluk kamuflaj kumaş, pantolonluk rips kumaş,kenarı yazılı pantolonluk kumaş,ucuz pantolonluk kumaş, pantolonluk polar kumaş,

Parça kumaş alımı yapanlar. Basit bir “kibrit yakma” yöntemi kullanarak bir ürün satın alırken kumaşın doğallığını kontrol edebilirsiniz. Özü, yanarken, bir viskon ipliğinin parlak bir alev oluşturması ve kolayca buruşacak ve parçalanacak bir top haline gelmesidir.

Parça Kadife daha uygun fiyatlı bir kadife analogudur, ancak güzellik ve özelliklerden hiçbir şekilde daha düşük değildir. İnce, nefes alabilir, yanardöner, kırışıksız – bunlar bu kraliyet malzemesinin tüm özellikleri değildir. Orta Çağ’da kadife, yalnızca asil soyluların ve imparatorluk hanedanlarının temsilcilerinin elbiselerini ve kostümlerini dikmek için kullanıldı. Uygun bakım ile kadife giysiler size uzun yıllar hizmet edecektir.

Bakım

Kumaş alımı yapanlar. Doğal kumaşlar bakım açısından iddiasızdır. 30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta yeterli miktarda elde veya makinede yıkayın. Kadife ürünlerin ütülenmesi önerilmez.

İki iplik çiftler halinde iç içe geçtikleri çok güçlü bir iplik kumaşıdır. Yüksek aşınma direncine, mukavemete, hava geçirgenliğine, boyutsal stabiliteye sahiptir. %100 pamuktan veya sentetik kumaş ilavesiyle yapılmıştır. Çift iplik, eşofman ve pantolon üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

KUMAŞ – İPLİK – ALIMI YAPILIR... 0536 336 43 43

Dalgıç kumaş  kural olarak viskon, elastan ve polyester içeren sentetik bir malzemedir. Bu simbiyoz sayesinde dalış, doğal kumaşlardan hiçbir şekilde aşağı değildir. Ayrıca su itici özelliği, inceltici etkisi, esneme özelliği vardır, çabuk kurur ve yıkanması kolaydır. Dalıştan elbiseler, etekler, tozluklar dikerler. Kumaş ince ve kolay dökümlü olduğu için genellikle gece elbiselerinde bol dökümlüdürler.

Bakım

Ucuz kot kumaş. Dalış ürünlerinin bakımı kolaydır. 30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta yeterli miktarda elde veya makinede yıkayın. Çoğu durumda döndürme gerekli değildir. Sadece ürünü kapatmanız ve suyun akmasına izin vermeniz yeterlidir.

Elbise için kumaş,parti elbiselik kumaş,elbiselik kumaş kilo ile,kiloyla elbiselik kumaşlar,parça elbiselik kumaş,viskon elbiselik kumaş,elbiselik gül ipek kumaş,gül ipek kumaş satanlar,elbiselik kumaş nereye satarım,elbiselik parça kumaşlar,

Denim – kumaş “kot” grubuna aittir ve %100 pamuktan oluşur. Bu malzeme mükemmel şekilde aşınır ve yıkanır, olumsuz etkenlerden etkilenmez, kırışmaz. Denimden çok çeşitli giysiler yapılır: pantolonlar, tozluklar, elbiseler vb.

Bakım

Üreticiler, denim ürünlerinin ılık suda yıkanmasını ve başka şeylerle birlikte yıkanmasından kaçınılmasını önerir. Kurutma en iyi şekilde yatay bir yüzey üzerinde havalandırılmış bir alanda yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın