Kilo Kumaş Fiyatları Kiloluk Kumaş

kilo ile kumaş,Kilo ile Penye Kumaş,Parça penye kumaş satanlar,Toptan kumaş fiyatları,Viskon kumaş kilo fiyatları,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,
Bursada kilo ile kumaş,Kilo ile Penye Kumaş,Parça penye kumaş satanlar,Toptan kumaş fiyatları,Viskon kumaş kilo fiyatları,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,

Viskon kumaş kilo fiyatları,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları.

Başlangıçta pamuklu kumaşlar elle yapıldı. Kumaşın dünya pazarına dağıtımını engelleyen en önemli ve en önemli neden buydu. Daha sonra, endüstriyel ekipmana karşılık gelen işleme yöntemlerinin ortaya çıkmasının başlangıcı nedeniyle durum kökten değişti.

KUMAŞ ALINIR. 0536 336 43 43

Parti Viskon Kumaş
Parti Viskon Kumaş

Parça kumaş kilo ile satanlar. Günümüzde pamuk üretim süreci sadece endüstriyel ölçekte gerçekleştirilmektedir. Her ayrı adımdan sonra, teknisyenler, esas olarak hazırlanan ürünleri kaydettikleri ve tanımladıkları belirli kontrolleri gerçekleştirirler. Nihai kiloyla kumaş satan yerler malzeme sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda dokunarak hissedilebilecek birçok başka avantaja da sahiptir

Çalışma Tuvali:

HAM KUMAŞ ALANLAR

Kilo ile nevresim kumaşı

1, kilo ile kumaş Aynı zamanda güçlü iş bezi, kot olarak da adlandırılır. Çoğu 1/2 ile dokunmuştur. Saf pamuk ipliği, pamuk ipliği vb. Dokusuyla karakterizedir. Boyama ve örgü ipliği çoğunlukla beyaz ipliktir, bu nedenle dokuma pozitif ve negatiftir, ön tarafta çözgü rengi ve arka tarafta renk vardır.

2, çözgü kumaş alan ve atkı için kullanılan farklı malzemelere göre, aralıklı kumaş ipliği (tek atkı filament ipliği), yarım iş bezi (sistem ipliği, tek ipliğe atkı) ve tüm iş bezi hattı (boylam) olarak ayrılabilir. ve enlem)). Çalışma tuvali genellikle çekmezdir.

3, kumaş parçası kilo ile satanlar net bir dokuya sahip, doku sıkı, tutamak sağlam ve sağlam ve tutamak sağlam. Ağırlıklı olarak fabrika iş kıyafetleri ve koruyucu giysiler için kullanılır, özellikle kot pantolon, bayan elbiseleri ve her türlü çocuk giyiminde uygundur.

Oxford kumaş: KUMAŞ PARÇASI ALANLAR.

Parça kumaş kilo fiyatları. Fang örgülü oxford kumaş. Bir özelliği, çözgü ve dil ipliklerinden birinin polyester pamuk ipliği, birinin saf pamuk ve diğerinin atkı penye olmasıdır. Parça kumaş kilo satanlar.

Yumuşak atkı, büküm ipliğinin yaklaşık 3 katı olacak şekilde kullanılır, polyester pamuk ipliği renkli iplik halinde eğrilir ve saf pamuk ipliği de ağartılır.

Dokuma Kumaş Alanlar.
Dokuma Kumaş Alanlar.

Kiloluk parça kumaş. Kumaşın yumuşak rengi, yumuşak kumaşı, iyi hava geçirgenliği, rahat giyimi ve dikroik etkisi vardır. Ağırlıklı olarak tişörtler, spor giyim ve pijamalar için kullanılır.

KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

1. Genç kumaş alan düz dokumadan yapılmış saf pamuklu bir kumaştır. Kilo ile parça kumaş satanlar. Çözgü ve atkı ipliğinin iplik yoğunluğu aynıdır ve dokumanın çözgü ve atkı yoğunluğu yakındır.

2, Ana özellikler şunlardır: parti kumaş alan çözgü ve hacı ipliklerinden biri iplik boyalı, diğeri ağartılmış ipliktir. Doku uyumlu, hafif ve ince, yumuşak ve pürüzsüzdür.

3, Esas olarak gömlekler, kumaşlar ve iç çamaşırı yorganlar için kullanılır.

HER ÇEŞİT KUMAŞ ALINIR.

Kilo ile kumaş satanlar. İnsan pamuklu kumaşının olağanüstü özellikleri vardır: iyi örtü, zarif his ve parlak renk.

Abiyelik Kumaş.
Abiyelik Kumaş.

Pötikarenin kalitesini seçmek istiyorsanız, özelliklerinden başlayabilirsiniz, ek olarak, pötikareli toptan sizin için başka tanımlama yöntemleri buldu, hadi birlikte bakalım!

İlk olarak: spot kumaş alanlar. Kilo ile kumaş satanlar. Organizasyona bakın ve yakın organizasyonu ve hizmet süresini seçin.

İki: Büzülme oranına bakıldığında, standart% 8 ~ 10, satın almadan önce olduğundan daha fazla oynuyor.

Kumaş parçası kilo ile satanlar. Üçüncüsü: parti kumaş alanlar kusurları kontrol edin, pamuklu bez genellikle daha azdır, ayrıca pamuklu bez sıradan bir uykulu kumaştır, atkı ipliği kenara dik olmalıdır, enlem önyargı görünmemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın