İstanbul Kumaş Toptancısı

İstanbul Kumaş Toptancısı.
İstanbul Kumaş Toptancısı.

İstanbul Kumaş Toptancısı. Kumaş Kaynak.

Kaynak Son derece teknik ve uzman gitmiş bütün çevre ile endüstriyel kumaşlar gibi birçok ürün yapmak için bugün

İstanbul Kumaş Toptancısı.
İstanbul Kumaş Toptancısı.

yaygın olarak kullanılan şişme botlarla , dikili teknik giyim, çadır , tente , kamyon branda , filtre torbaları , hava gemileri, torba ve bavul, şişme oyuncaklar, bandroller vs yapıştırma vb Dikiş, dikiş bantlama, ultra güvenli ve etkin olması bu tür kumaşların sızdırmazlık için eski gitti. Bu nedenle, bu özel üretmek için tekstil ürünlerinin , ısı ve basınç böylece hava ve su geçirmez bir mühür, bir araya birleştirmek için model parçalarının dikiş uygulanır. Bu eser kumaş alan kaynak ısı kapatma makineleri çeşitli yardımı ile yapılır.

Kumaş Ne ve Neden Ceket

İstanbul Kumaş Toptancısı. Kumaş kaynak parçalarını birleştirme işlemidir kumaşlar ısı ve basınç kullanarak. Polivinil klorür (PVC) gibi termoplastik kaplamalar, poliüretan (PU), polietilen kumaşın (PE) ve polipropilen (PP), ısı yalıtımı için kullanılır.

Kumaş kaynak olağan günlük giysiler ya da ürünler için gerekli değildir. Ürün son derece işlevsel etkileri olan uzman yapılması gerekiyor sadece, o zaman sadece kumaş kaynak yapılır. Ürün olsun-zorunda kaldığında bu tür İstanbul Kumaş Toptancısı.gereksinimler ortaya

Suya dayanıklılık,basınçlı,dikiş de aşınmaya dayanıklı,çürüme iplik dayanıklıdır

Güzel görünüm.

Gerek yoktur gibi bir kez yapılır, kumaş kaynak bakım maliyetini düşürür parçacığı , dikiş makineleri , dikiş bantları veya başka herhangi bir tür malzeme.

Kumaş Kaynak kategorileri.

İstanbul Kumaş ToptancısıKumaş Kaynak Makinası kumaşın iki tür temelde vardır. Onlar daha dört çoğunlukla profesyoneller tarafından kullanılan hangi kaynak birçok tip olarak kategorize edilir.

Suya dayanıklılık.Sıcak Hava Kaynak.Sıcak Kama Kaynak.Radyo Frekans Kaynak.Ultra Sonic Kaynak

İstanbul Kumaş Toptancısı.İstanbul Kumaş Toptancısı. Sıcak Hava, Sıcak Takoz ve Ultrasonik kaynak genellikle döner kaynak olarak kategorize edilir. Bu kaynak edilirken, bu tür kumaş makine boyunca sürekli olarak hareket eder. Radyo Frekansı kaynakçılar bir damgalama tipi makine vardır. Kumaş parçaları hareket etmiyor ama kaynak edilirken yerinde tutulur.

Kaynak iki tür eski. Bu yöntemde, bir kalıp temel bir taban plakası ile desteklenmektedir iki kumaş parçası üzerine indirilir. Radyo frekans enerji bir zaman ayarlı kalıbı ve taban plakası arasında gönderilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın