İstanbul Kumaş Nereden Alınır?

İstanbul kumaş nereden alınır,Bursada kilo ile kumaş,Parça Kumaş Eminönü,Parça Kumaş satanlar,Denizli parça kumaş satanlar,www.kumas.orgToptan Kumaş Fiyatları,İzmir parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş Fiyatları,Kilo ile Parça kumaş,
İstanbul kumaş nereden alınır,Bursada kilo ile kumaş,Parça Kumaş Eminönü,Parça Kumaş satanlar,Denizli parça kumaş satanlar,www.kumas.org Toptan Kumaş Fiyatları,İzmir parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş Fiyatları,Kilo ile Parça kumaş,

Doğal Kumaşlar.

Kumaş alan. Doğal kumaşların imalatında iplikler hayvansal veya bitkisel kaynaklardan veya hayvanların derisinden elde edilen liflerden gelir. İplikler de bitkilerden ve bunların saplarından yapılır.Doğal kumaşlar bize neden olmadıklarından çoğu için en uygun kumaşlardır. Alerjiler veya kızarıklıklar, cildimiz üzerinde hiçbir etkisi olmadığı için ve bu kumaşlardan ..

Bursada kilo ile kumaş,Parça Kumaş satanlar,Toptan Kumaş Fiyatları,İhracat fazlası kumaş Fiyatları,Viskon kumaş kilo Fiyatları,www.kumas.org Welsoft Kumaş Kilo Fiyatı,Kilo ile Parça kumaş,Parça kumaş satanlar bursa,Parça kumaş satanlar zeytinburnu,Kilo ile Kumaş satan yerler,İstanbul'da kumaş satan yerler,Pendikte Kumaş satan yerler,Gebze kilo ile kumaş,

Tafta yumuşak ve parlak bir kumaştır. Reyon veya suni ipekden yapılır ve kadın kıyafetleri yapımında kullanılır.

 Kot:

Kiloluk kot kumaş. Hafif, sağlam ve kullanımda rahat olan endüstriyel kumaşlardan biri gömlek, ceket veya pantolon olsun, bu tür kumaşların kot yapımında maviye boyandıktan sonra en popüler kullanım alanlarından biridir.

Rayon:

Rayon, selülozun geri dönüştürülmesiyle yapılır. Bu kumaşlar, düşük fiyatlarına rağmen dayanıklılıkları ile ayırt edilirler.Kıyafet ve mobilya imalatında kullanılırlar.

Subplex:

Esnek elastik dokusuyla öne çıkan sentetik kumaşlardan biri olan, ısıya, korozyona karşı dirençli ve terlemeye karşı dirençli ve şeklini koruyan bu kumaş türü, iç giyim imalatında ve su hortumu imalatında da kullanılmaktadır. .

Georgette:

Kumaş parçası satanlar. Elbise imalatında kullanılan ipek veya polyester karışımından yapıldığı için şeffaf, hafif ve düşük maliyetli sentetik ipek kumaştır.

Viskon:

Kumaş izolasyon işinde kullanılan bu tip kumaşlar, çabuk bozulan kumaşlardan iç giyim, bayan çorapları, havluları, yatak örtüleri ve ev kıyafetleri imalatında kullanılmaktadır.

Saten:

Oldukça yumuşak ve parlak kumaşlar olduğundan özellikle abiye ve düğün kıyafetleri ile resmi kıyafetlerin imalatında kullanılmaktadır.

Kaşmir:

Bu kumaş, giysilerin yapıldığı havanın sıcaklığından uyarlandığı için yılın her mevsimi için uygundur.

Dantel:

Detaylandırma ve nakış alanında bilinen lüks ve lüks bir kumaş olan beyaz, siyah ve kırmızı rengiyle tanınan gelinlik ve abiye imalatında kullanılmaktadır.

Gelinlik ve lüks giyim üretiminde çok popüler bir lüks kumaş.

Likralı:

Parti kumaş alanlar. Likra, mukavemeti ve yumuşaklığı ile karakterize olduğu ve giyildiğinde vücut şeklini aldığı için piyasada oldukça yaygın olan kumaşlardan biridir ve pek çok kişi bu tür kumaşları huysuzluğundan dolayı kıyafetlerde tercih etmektedir.

Kroşe:

Oldukça farklı pantolon, etek ve kısa elbiseler yapmak için kullanılan bir kumaş türüdür.

Tüvit:

Tüvit, lüksü ile ayrılan ve kışın bizi sıcak hissettiren çok dayanıklı ve güçlü bir kumaştır. Küçük çıkıntılara sahip birkaç elyaftan yapılmış, klasik bir karaktere sahiptir.

Kilo kumaş fiyatları. Pek çok sentetik kumaş çok fazla alerji, tahriş ve kızarıklığa neden olur, bu nedenle cildinizin kumaş üretiminde kullanılan liflerin hiçbirinden zarar görmediğinden emin olmalısınız.

Parça nevresimlik kumaş. Günlük kıyafetlerde özellikle pamuk olmak üzere doğal kumaşların veya genel olarak doğal kumaşların kullanılması tercih edilir çünkü bunlar rahat hareket eder ve teri emer.

Naylon

Defolu kumaş fiyatları,Parça Kumaş satanlar,Kilo ile Parça kumaş,Parça Kumaş Eminönü,Toptan Kumaş alan,Parça Kumaş Seti,Gebze parça kumaş,kot parçası,parça kot alanlar kimler,parça kumaş nereye satarım,spot kumaş nereye satılır,kumaş kim alır,

Petrol türevlerinden yapılan sentetik kumaşlardan, güçlü ve yumuşak kumaşlarla hafif, ucuz ve yıkanması kolay kumaşlardan biri olan bu kumaş türü giysi, çanta ve cüzdan imalatında da kullanılmaktadır.

Kadife

Parça kadife Kadife, kolay yıkanıp kurutulduğu bilinen sentetik ve çok yumuşak kumaş türlerinden biridir ve ucuz fiyatı ile karakterize edilir. Kadife, pantolon ve gömlek, perde ve döşemelik imalatında kullanılır.

Polyester kumaş satın alanlar.

Kilo ile kumaş. Sentetik kumaş çok güçlü ve yumuşaktır, çekmeye karşı dirençlidir ve yıkandıktan sonra çabuk kurur Polyester genellikle mukavemetini arttırmak için diğer elyaflarla karıştırılır ve genellikle yün ile karıştırılır. Polyester giysi, perde, yer döşemeleri imalatında ve ayrıca çarşaflar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın