Ham Kumaş Alınır.

ucuz kumaş
ucuz kumaş

Ham Kumaş.

Kumaş boyama, düz eski tişörtler, sıkıcı döşeme veya bir artışa ihtiyaç duyan yumuşak kumaşlara yeni bir hayat eklemek için mükemmel bir

ucuz kumaş
ucuz kumaş

yoldur. Kumaş boyama sanatını usta etmek, tekleme kumaş alan fikirlerinizi boyama yaparak kendi moda ya da iç tasarımcınız olmanızı sağlar. Bir tasarım geliştirmeyi, onu herhangi bir kumaş parçasında izlemeyi ve aşağıdaki basit adımları uygulayarak boyayı bırakmayı öğrenin.

Parti Kumaş AlanKumaşınızı seçin. Yıkanabilir doğal elyaf ve doğal karışımı kumaşlar, 50/50 pamuk / polyester karışımları ile kumaş boyama için en iyi çalışır.

Pamuk, rahat, çok yönlü kıyafetler için dünya çapında en sevilen bir üründür. Doğal elyaf, pamuk giysilerde t-shirt olarak rahatlıkla veya bir top cüppe olarak ayrıntılı olarak bulunur.

Gabardin KumaşPamuklu elyaflar, kumaş önceden preslenmiş veya işlenmedikçe küçülür, bu yüzden bakım etiketi ile başlayın. “Soğuk su” sadece düzgün yıkanmazsa, ayak bileğinizin uzunluğundaki pamuklu pantolonlarının kendisini kapri pantolonuna dönüştüreceğini işaret edebilir.

Preslenmiş olan pamuklu ürünler, giysinin rengine ve bakım etiketi önerilerine bağlı olarak sıcak, ılık veya soğuk suda yıkanabilir.

ucuz kumaş Parça Kumaş Alanlar  Bakım etiketleri kabul ediyorsa, lekeleri gidermek için beyaz pamuklu yıkama yüklerine klorlu ağartıcı ekleyin; Renkli pamuklu kumaşlar renkli giysiler için formüle edilmiş klor içermeyen ağartıcılarla aydınlatılabilir.

Elde Keten Yıkama.

Keten, fabrikasından yapılmış doğal bir elyaftır. Çamaşır giysilerinin kuru temizlenmesi gerekip gerekmediğini belirlemek için keten giysilerindeki bakım etiketlerini kontrol edin. Makine yıkanabilir ise, kumaş alımı yapanlar giysi rengine uygun su kullanarak etiket talimatlarına göre yıkayın. Keten yıkama işlemi ucuz kumaş sırasında diğer elyaflardan daha fazla su eder; bu nedenle yıkayıcı ve kurutucudaki aşırı kalabalıktan koruyun. Ütülerinizi sıcak demir ortamında buharı kullanarak içeriden dışarıya doğru çıkarın.

Kumaş AlanlarGüçlü ve parlak bu esnek tabaka, dünyanın en eski giyim malzemelerinden biridir. İpek elyafının kendisi yıkanabilir olsa da, ipek kumaş için kullanılan birçok örgü deseni yıkanırsa sıkışabilir veya sıkıştıracak ve derin renk tonları renk hızlı olmayabilir.

İpek: Elle İpek Yıkama

ucuz kumaş İpek giysilerini temizlerken giysi etiketlerinin size rehberlik etmesine izin verin. “Sadece kuru temizleme” yıkamadan kurtulamayan bir kumaş veya yapı sinyali verir. El yıkama veya narin kumaşlar için formüle edilmiş ürünleri kullanarak yıkanabilir ipek giysilerini yıkayın. Hafif bebek şampuanı (mum veya yağlar ilave edebilen kondisyon katkıları olmadan) elle yıkanabilir ipek kumaşlar için iyi bir seçimdir. Doğal proteini temizleyecek ve lifi canlandıracağız.

Asla kurutucudan ipek dökmeyin. Bunun yerine, öğeyi havluyla neme bastırmak için döndürün ve kurumaya bırakın. İpek giysilerini sıcak bir ütüyle bastırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın