Astar Kumaş Nedir? Kilo İle Astar Kumaş Astar Nedir?

Polyester Astar nedir,Polyester Astar boya,Polyester Astar Kumaş,Polyester astar Kumaş nedir,Polyester astar özellikleri,Bursa astar fabrikası,Su geçirmez Astar,Polyester Astar Kumaş özellikleri,kilo ile astar kumaş,kilo astar fiyatları,kiloluk astar,kiloyla astar kumaş,astarlık polar kumaş,saten astar,jarse astar,interlok astar,
Polyester Astar nedir,Polyester Astar boya,Polyester Astar Kumaş,Polyester astar Kumaş nedir,Polyester astar özellikleri,Bursa astar fabrikası,Su geçirmez Astar,Polyester Astar Kumaş özellikleri,kilo ile astar kumaş,kilo astar fiyatları,kiloluk astar,kiloyla astar kumaş,astarlık polar kumaş,saten astar,jarse astar,interlok astar,astar parçası alanlar.

Astar Kumaş Nedir? Kilo İle Astar Kumaş Astar Nedir?

Pek çok insan, astar kumaşlarının neden çoğunlukla dimi veya saten kumaş alan dokumaya sahip olduğunu bilmiyor. Aslında her şey basit: Pürüzsüz, eşit bir kayma yüzeyi sağlayan bu elyaf örgülerdir. Dikişli taraf toplanmamalı ve saten veya saten sayesinde yavaşça aşağı akarak şekle güzel bir giysi uyumu sağlar. Yukarıda adı geçen maddenin en sık kullanılmasının nedeni budur.

PARÇA KUMAŞ SATANLAR.

Temel malzemenin gerilmeye ve aşınmaya karşı korunması;

İç dikişleri süsleyerek ve gizleyerek kıyafetlerin temiz görünümünü korumak;

Bir gardırop eşyasının uygun şekilde takılması ve çıkarılması;

Kumaşın alt katmanlara ve diğer eşyalara yapışmasının önlenmesi;

Fazla nemin emilmesi.

İç dikişleri güvenli bir şekilde koruyan astar için yalnızca kalın kumaşlar uygundur. Malzeme üzerinde kuvvetli yükler vardır, bu yüzden kuvvetli olmalıdır. Ayrıca giysilerinizi çıkarmayı kolaylaştırmak için pürüzsüz ve kayar. İyi astarlı kumaş, yıkama ve kuru temizlemeye dayanır ve ayrıca pratik olarak küçülmez.

ASTAR KUMAŞLARININ ÇEŞİTLERİ, ÖZELLİKLERİ VE KAPSAMI

Tafta  Astar

KİLO KUMAŞ FİYATLARI.

Abiye ve gelinlik dahil kombinezon ve elbiselerin dikilmesinde kullanılır. Dekorda, yani dikiş perdelerinde uygulama bulundu. Tafta üretimi için kullanılır: pamuk ,sentetik ve ipek. Malzeme yumuşak ve hafiftir, statik elektrik biriktirmez.

Hafif tafta elbiseler ve etekler için kullanılır. İyi bir boyutsal kararlılık sağlamanız gerekiyorsa, daha katı seçenekler seçin.

Viskon Astar

İyi kaygan ve ucuz bir malzemedir. Genellikle pamuk veya polyester ile bir viskon karışımı kullanılır . Her ne kadar özellikleri bakımından kumaş yine de pamuğa benziyor. Aynı zamanda malzeme nemi emmez ve lekelenmesi kolaydır.

Viskonun evrensel bir uygulaması vardır – gündelik giyim, eşofman, perde.

Asetat ipek Astar

KİLOLUK PARÇA KUMAŞ ALANLAR.

Malzeme, kimyasallar kullanılarak selülozdan yapılmıştır. Sonuç, ucuz, ancak zarif ve dokunuşlu kumaş için hoş bir sonuçtur. İpek nefes alabilir, ancak ıslandığında nemin geçmesine ve yırtılmasına izin vermez. Yalnızca hassas modda 30 dereceye kadar sıcaklıklarda yıkayabilirsiniz, ancak çabuk kurur.

Asetat, astar kumaşına yönelik aşınma direnci için artan gereksinimlerin olmadığı durumlarda kullanılır.

Şifon Astar kilo ile polyester astar

Kumaş alan. Bükümlü iplerden elde edilen bir başka ipek grubu malzeme. Bluz, etek, elbise, erkek takım elbise ve paltoların astarlanmasında kullanılır . İşlemenin karmaşıklığı nedeniyle, yeni başlayanlar için tavsiye edilmez. Öncelikle yarı saydam yapıdan dolayı çok düzgün dikişler yapmak gerekiyor.

Atlas Astar Kumaş

Saten kumaş, en iyi astar malzemelerinden biri olarak kabul edilir. Pürüzsüzlük, yüksek yoğunluk, şekli koruma yeteneği ve aşınmaya karşı direnç ile karakterizedir. Bu nitelikler çok çeşitli kumaş uygulamalarını önceden belirlemiştir:

ceket;,kürk mantolar;,yağmurluklar;,eldivenler;,cüzdanlar ve çantalar.

Ancak, atlasın nemi ve onlarla birlikte kiri emdiği unutulmamalıdır.

Kapitone Astar Kumaş kilo kumaş fiyatları

4 farklı elyafın dokunmasıyla elde edilen yüksek mukavemetli kumaş. Orta fiyat segmenti nedeniyle, malzeme aktif olarak çanta, ayakkabı  palto ve diğer dış giyim türlerini astarlamak için kullanılmaktadır . Aynı zamanda, kumaş iyi bir kayma ile ayırt edilir ve iyi bir yalıtım görevi görür.

Polyester Astar Kumaş kaç metre kumaş gider hesaplama

Dayanıklılık ve fiyatın mükemmel kombinasyonu. Malzeme aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle dış giyim dikiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hızlı kuruma özelliği sayesinde günlük ve spor giyim dikimine uygundur. Aynısı naylon için de geçerli.

Polyester, genellikle çeşitli ağ boyutlarına sahip bir ağ şeklinde kullanılır. Ayrıca kumaş hücrelerin boyutu değişmeyecek şekilde dikilir. Daha fazla yumuşaklık için, sentetikler küçük oranlarda doğal liflerle karıştırılır. Ağ şeklini iyi tutar, cildin nefes almasına izin verir, ancak sıcaklığı korur. Örgü malzemesi genellikle yazlık ve plaj kıyafetlerinde kullanılır.

Saten Astar Kumaş

Parti Saten dokuması nedeniyle tüm astar kumaşların en yoğun olduğu kabul edilir. Materyal, parlak yüzeyi ile sateni andırır. Maliyetinin yüksek olmasından dolayı ağırlıklı olarak elit kürk manto ve çantaların dikiminde kullanılmaktadır. Ancak bir dezavantaj var: Kumaşta nefesler oluşuyor, bu nedenle keskin nesnelerle temasa izin verilmemelidir. Bu özellik, fermuarlı ürünlerde saten kullanımına izin vermez.

Astar kumaş seçimi için ipuçları

Bir destek malzemesi seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

Giysilerin mevsimselliği. Yazlık giyim ürünlerinde doğal elyaf içeren kumaşlar kullanılmaktadır. Soğuk mevsim için kalın malzemeler seçin.

Likralı Poplin Astar Kumaş,Likralı Tafetta Astar Kumaş,Likralı Saten Astar Kumaş,Astarlık kumaş isimleri,Pamuklu Astar Kumaşı,Astarlık Kumaş Fiyatları,Penye Astar,Astar çeşitleri nelerdir,Etek Astar kumaşı,Çanta astar kumaşı,Kiloluk astar kumaş,Polyester Astar kumaş fiyatları,Polyester astar Kumaş nedir,Polyester Astar boya,Polyester Astar Kumaş özellikleri,Ucuz Astar Kumaş,Astar Kumaş çeşitleri,Astarlık kumaş isimleri,Kiloluk astar kumaş,
,

Stok kumaş alan. Renk. Giysinin dikildiği ana malzemenin gölgesine uygun bir renk seçin. Bu durumda,dikişli tarafın ayrıntılarını gizlemek için astar daha koyu olmalıdır. Ayrıca, yıkarken astarın ve ana kumaşın uyumluluğunu kontrol edin.

Kalınlık. Astar, temel kumaştan daha ince olmalı ve giyilip çıkarıldığında giysinin iç kısmının kaymasına izin veren pürüzsüz bir yüzeye sahip olmalıdır.

Polyester astar kilo fiyatları. Cepler ve kollar için astar. Ürünün bu unsurları için kumaşlar ana astardan daha sağlam olmalıdır. Ancak ucuz seçenekler de işe yarar.

Astar kumaşları. Montlar, etekler, elbiseler, çantalar ve diğer birçok ürün için çeşitli yoğunluklarda ve çeşitli renklerde geniş bir malzeme yelpazesi sunuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın