Elbise İçin Kumaş Alımı Yapanlar

Elbise için kumaş,parti elbiselik kumaş,elbiselik kumaş kilo ile,kiloyla elbiselik kumaşlar,parça elbiselik kumaş,viskon elbiselik kumaş,elbiselik gül ipek kumaş,gül ipek kumaş satanlar,elbiselik kumaş nereye satarım,elbiselik parça kumaşlar,

Elbise İçin Kumaş Alanlar

Kumaş alan. ir elbise seçerken önemli bir özellik uzunluğudur. Bu parametreye göre, tüm elbiseler üç türe ayrılabilir:

Maksi ( Uzun Elbiseler ). Özel günler ve sahil yürüyüşleri için idealdir. Diğer amaçlar için, yere kadar uzanan bir elbise rahat olmayacaktır. Uzun elbiselerin kısa kızlarda kötü göründüğünü bilmek önemlidir.

Midi (Orta Elbiseler). Bu uzunluk hakkında tartışmalar var. Böyle bir elbise, figürleri mahvedebileceği ve büyümeyi azaltabileceği için çok dikkatli seçilmelidir. Orta uzunlukta elbiseler için en iyi seçenek dizin biraz üstü veya altıdır.Mağazaya gitmeden önce, elbisenin hedeflerine ve yaklaşık görünümüne karar vermelisiniz. Satın almanın amacı, günlük kullanım, kooperatif veya hatta bir düğün için kütüphaneye bir gezi olabilir. Bu anlamda dört tip elbise ayırt edilir:

Kilo ile kumaş alanlar. Zümrüt zemin uzunlukta bir elbise ciddi görünüyor, güzelliğine direnmek imkansız. Pratiklik nedeniyle, günlük yaşamda nadiren bir maksimum uzunluk seçmemiz gerçeğiyle özel bir lezzet eklenir, bu nedenle, bir gece elbisesinde “zemine” özellikle harika hissediyoruz. Uzun elbisenizin mükemmel görünmesi ve küçük kız kardeşinizden alınmış gibi görünmemesi için optimal uzunluğunu dikkatlice seçmelisiniz.

Uzun bir gece elbisesi almaya karar verirseniz, denerken özellikle dikkatli olun.

Parti kumaş satın alanlar. Önce ayakkabılarını giy. Tam olarak yere kadar uzanan elbisenizi kombinlemeyi planladığınız ayakkabılar, sandaletler veya babetler. Elbisenin uzunluğu, ister 15 santimetrelik ince topuklular, ister düz akan babetler olsun, topuğun yüksekliğine bağlı olacaktır. Daha sonra gece elbisesini giyin ve aynanın karşısına geçin. Bu kural hem ev montajı hem de salonlarda ve mağazalarda elbiseler denemek için geçerlidir.

Kumaş satın alanlar. Bir gece elbisesi giydikten sonra boyunu aynadaki yansımada değerlendirin. Aynanın önünde duran birçok kız, kasten sırtlarını büker, çenelerini kaldırır, vb. Duruşunuza dikkat edin, ancak sizin için mümkün olduğunca doğal olan pozisyonu almaya çalışın. Sırtınızı çok fazla bükerseniz, elbise bir buçuk ila iki santimetre “zıplar” ve uzunluğu sizin için ideal görünebilir. Ancak “zorunlu pozisyonunuzu” unutup rahatladığınız anda, o da önceki pozisyonuna dönecektir.

Kilo ile parça kumaş satan. Yani ayna karşısında doğal bir poz aldınız, sıra gece elbisesinin boyunu kontrol etmeye geldi. Türün klasikleri – yerden 2-3-4 cm ve daha fazlası değil. Ayak bileğinde biten abiye elbiseler de oldukça kabul edilebilir. Ancak kısa boylu minyon kızları süslemeleri daha olasıdır. Özellikle şenlikli resepsiyonlar için gece elbiseleri, kesinlikle zemine kadar olan uzunluğu sağlar.

Parça kot kumaş alanlar. Trenli elbiseler için özel bir yaklaşım gereklidir. Burada uzunluk tasarımcının hayal gücüne göre belirlenir. Eğer trenli bir gece elbisesi seçtiyseniz, tozlu sokaklarda hava atmak, yağmura yakalanmamak, kendinizi bu tür maceralardan kurtarmaya çalışmak zorunda kalmadığınızdan emin olun. Özellikle açık renklerde abiye elbiseler söz konusu olduğunda durum feci bir görünüm alabilir.

Kot parçası alanlar.

Uzun bir elbiseyle dolaşmak kolay bir iş değil, ana çıkıştan önce biraz pratik yapmanız gerekecek. Ama buna değer! Ve trene dikkat edin – her zaman arkanızda yürüyen kişinin ayakları tarafından tehdit edilir.

Düğün için şifon elbiseler,uzun kollu elbise modelleri,şifon elbise nerede satılır,şifon kumaş elbise modelleri,pliseli şifon elbise modelleri,piliseli şifon kumaşlar,şifon kumaş metre fiyatı,şifon kumaş kilo fiyatı,parça şifon kumaş,şifon abiye modelleri,şifon gece abiyeler,şifon gece elbise modası,şifon elbise modası,zeytinburnu şifon kumaş,İstanbul şifon kumaş,Ankara şifon kumaş,Konya şifon kumaş,

Ama merak etmeyin karşı cinsin temsilcileri şüphesiz sizi kollarında taşıyacak lüks bir uzun elbiseye sahip olacaklar.Bu nedenle taban uzunluğundan korkmayın güzel abiyeler alın ve büyüleyici görünümünüzün tadını çıkarın!

Uzun bir kıyafeti denerken birkaç kurala uymalısınız:

Kumaş alanlar. İlk olarak, elbiseyi giymeyi planladığınız ayakkabıları giymeniz gerekir. Bunlar ayakkabı, babet veya sandalet olabilir. Elbisenin uzunluğu büyük ölçüde ayakkabılara bağlıdır. Örneğin, yüksek topuklu sandaletler, balerinlerle giyildiğinden daha uzun olacaktır. Pek çok salon ve mağaza, rahatınız için soyunma odalarına sahiptir.

Şimdi aynanın önünde elbisenin uzunluğuna dikkatlice bakmalısınız. Doğal bir poz alarak bu kıyafetin size nasıl uyacağını görebilirsiniz. Sırtınızı bükmeyin veya bükmeyin, çünkü o zaman elbise biraz yükselecek ve gerçek uzunluğu göremeyeceksiniz.

Spot kumaş alanlar. Aynanın önünde doğal bir pozda dururken elbiseyi dikkatlice incelemelisiniz. Klasik uzunluk yerden 2-4 santimetredir. Ayrıca, ayak bileği uzunluğundaki kıyafet de çok popülerdir, ancak daha çok kısa ve ince kızlar arasında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın